lekarz Małgorzata Bill

1,7
1,7
1,8

nie polecam tej lekarki, same zle doswiadczenia, nie potrafi postawic diagnozy, nie potrafi leczyc, nie slucha pacjenta.

Jestem zdruzgotany podejściem lekarza do pacjenta i do jego choroby. Poza wątpliwymi kompetencjami lekarz ten jest wyjątkowo nieuprzejmy a co najważniejsze nie podejmuje żadnych kroków w celu podjęcia leczenia pacjenta (może wynika to z braków kompetencyjnych). Zdecydowanie nie polecam, omijajcie tego lekarza z daleka. poza rutynowymi działaniami jak z wzornika niczego więcej nie można się spodziewać. ODRADZAM pacjent.