lekarz Małgorzata Borawska

Byłam tam pierwszy raz gdy miałam 17 lat. Była to moja pierwsza wizyta u ginekologa. Gdy byłam pierwszy raz z mamą pani miła, uprzejma. Gdy przyszłam na drugą wizytę sama to zostałam praktycznie zwyzywana od małolat, które tylko się puszczają na prawo i lewo. Przyszłam z powodu miesiączki, która trwała już zdecydowanie za długo. Nie zostałam zbadana. Dostałam pytanie „ale co ty sobie myślisz, jak ja mam cię niby zbadać”, totalne zlekceważenie. Nie dostałam żadnej pomocy farmakologicznej. Z gabinetu wyszłam z płaczem, a trauma została do dzisiaj. Pani powinna mieć utracone prawa do wykonywania zawodu. Z tego co słyszałam to na wizytach prywatnych pani jest bardzo miła i uprzejma. Wychodzi na to, że jak nie zapłacisz to zostaniesz zmieszana z błotem. Szczególnie nie polecam osobom młodym.

Bardzo miła i profesjonalna Pani doktor, wszystko jasno wytłumaczyła, bezboleśnie zbadała. Osobiście polecam

Byłam u pani ginekolog raz na wizycie bo mój ginekolog był na urlopie , byłam bardzo zadowolona ,była również przy moim porodzie w Nowej soli, miła, wszystko tłumaczy, bardzo pomocna przy porodzie polecam z całego serca 🙂

Polecam polecam i jeszcze raz polecam Panią doktor, wizyty na NFZ nigdy ale to nigdy nie pozwoliła poczuć się gorszym wręcz przeciwnie kiedyś porzebowalam pilnie a pani doktor powiedziala pewnie ze tak jak jest miejsce. Dla mnie jest bardzo delikatna szybko działa w mojej sprawie (nieprawidlowy wynik cytologiczny). Zawsze ze strachem szłam do ginekologa ale do doktor Borawskiej mogę chodzić codziennie. W ciagu miesiaca trzy wizyty już miałam. Pozdrawiam i dziekuje za szybka pomoc Pani doktor

Pani Borawska zna tylko jeden skuteczny sposób antykoncepcji-tabletki,. Innych dobrych metod nie ma wg niej. Druga rzecz-badanie krwi pokazało podwyższony alat i aspat, Pani doktor od razu nastraszyła że to zapalenie wątroby b lub C,jak się okazało miałam to podwyższone przez tabletki antykoncepcyjne,ale o takiej możliwości Pani mnie nie poinformowała. Ile stresu miałam miałam czekając na wynik czy to te zapalenie wątroby tylko ja wiem.Radze następnym razem postawić się na miejscu pacjenta i mówić o wszystkich możliwych powodach i tez zdobyć wiedzę o innych skutecznych metodach antykoncepcji.

Doktor Borawska to złota kobieta. Jest profesjonalistką, informuje za każdym razem o przeprowadzaniu badania, odpowiada na wszystkie pytania. Polecam!!

Jako lekarz ginekolog, p dr podchodzi do swojego zawodu b poważnie. Osoba kompetentna i rzeczowa. Polecam

Panią Doktor znalazłam przez internet i nie żałuję. Prowadzi od początku moją ciążę i jestem na razie b. zadowolona. Polecam!!!

Uważam panią doktor za naprawde dobrego lekarza cała ciążę do niej chodziłam i z drugim też mam zamiar naprawde kompetentna babeczka

Nie ! Badanie wykonałą niedelikatnie gdy adałam pytanie dotyczacelekuktory mi wypisała powiedziałą ze mam sobie przecczytac ulotke poraktowała mnie jak mała ladacznice TRAGEDIA!