lekarz Małgorzata Borawska

3,9
3,7
3,7
3,5

Polecam polecam i jeszcze raz polecam Panią doktor, wizyty na NFZ nigdy ale to nigdy nie pozwoliła poczuć się gorszym wręcz przeciwnie kiedyś porzebowalam pilnie a pani doktor powiedziala pewnie ze tak jak jest miejsce. Dla mnie jest bardzo delikatna szybko działa w mojej sprawie (nieprawidlowy wynik cytologiczny). Zawsze ze strachem szłam do ginekologa ale do doktor Borawskiej mogę chodzić codziennie. W ciagu miesiaca trzy wizyty już miałam. Pozdrawiam i dziekuje za szybka pomoc Pani doktor

Pani Borawska zna tylko jeden skuteczny sposób antykoncepcji-tabletki,. Innych dobrych metod nie ma wg niej. Druga rzecz-badanie krwi pokazało podwyższony alat i aspat, Pani doktor od razu nastraszyła że to zapalenie wątroby b lub C,jak się okazało miałam to podwyższone przez tabletki antykoncepcyjne,ale o takiej możliwości Pani mnie nie poinformowała. Ile stresu miałam miałam czekając na wynik czy to te zapalenie wątroby tylko ja wiem.Radze następnym razem postawić się na miejscu pacjenta i mówić o wszystkich możliwych powodach i tez zdobyć wiedzę o innych skutecznych metodach antykoncepcji.

Z wielkimi obawami poszłam do p doktor. Tyle naczytałam się o niej złych rzeczy, ale matka umówiła mnie właśnie do niej. Mam 20 lat i teoretycznie mogłam się wypisać, ale raz kozie śmierć. Moim pierwszym wrażeniem było to, że gabinet był bardzo ładny. Szczególną uwagę przykuł żółty fotel. Była trochę zdenerwowana, ale p dok cierpliwie odpowiadała na moje pytania. Badanie było wykonane w pełni profesjonalnie i jestem z niego zadowolona. Naprawdę polecam. Odnosząc się do powyższych opini, mogę tylko powiedzieć, że lekarz ma wykonywać swój zawód, ma być skuteczny. Ginekolog, ...

Odnosząc się do powyższych opini, mogę tylko powiedzieć, że lekarz ma wykonywać swój zawód, ma być skuteczny. Ginekolog, to ginekolog, nie terapeuta.
polecam!

Doktor Borawska to złota kobieta. Jest profesjonalistką, informuje za każdym razem o przeprowadzaniu badania, odpowiada na wszystkie pytania. Polecam!!

Z pierwszą ciążą chodziłam do innego lekarza ginekologa na wizyty prywatne. Lekarka ta nie spełniła moich oczekiwań. Poród odbierała własnie pani borawska, Która okazała się być wsaniałym połoznikiem. Od tej pory na wizyty do ginekologa chodzę własnie do niej. Obecnie jestem w 4 miesiącu ciąży i postanowiłam ze będe chodziła na kasę chorych w końcu należy mi się. Chodze do doktor borawskiej do przychodni za wizytę nic nie płacę. Opieka naprawde super. Lepsza niż w prywatnym gabinecie.

Jako lekarz ginekolog, p dr podchodzi do swojego zawodu b poważnie. Osoba kompetentna i rzeczowa. Polecam

Uważam panią doktor za naprawde dobrego lekarza cała ciążę do niej chodziłam i z drugim też mam zamiar naprawde kompetentna babeczka

Panią Doktor znalazłam przez internet i nie żałuję. Prowadzi od początku moją ciążę i jestem na razie b. zadowolona. Polecam!!!

chodze do lek.Borawskiej juz od 3lat teraz jestem w ciazy i musze przyznac ze nie poszlabym juz do innego lekarza,bardzo mila osoba,uprzejma kompetentna.

Kiedy chodziłam w ciąży do Pani doktor PRYWATNIE było wszystko w porządku do czasu kiedy znalazłam się na porodówce była nieuprzejma i bardzo byłam zaskoczona jej zachowaniem, w gabinecie było całkiem inaczej, ale cóż kobieta zmienną jest co z tego, że lekarz :( ogólnie nie polecam