lekarz Małgorzata Borawska

chodze do lek.Borawskiej juz od 3lat teraz jestem w ciazy i musze przyznac ze nie poszlabym juz do innego lekarza,bardzo mila osoba,uprzejma kompetentna.

Z wielkimi obawami poszłam do p doktor. Tyle naczytałam się o niej złych rzeczy, ale matka umówiła mnie właśnie do niej. Mam 20 lat i teoretycznie mogłam się wypisać, ale raz kozie śmierć. Moim pierwszym wrażeniem było to, że gabinet był bardzo ładny. Szczególną uwagę przykuł żółty fotel. Była trochę zdenerwowana, ale p dok cierpliwie odpowiadała na moje pytania. Badanie było wykonane w pełni profesjonalnie i jestem z niego zadowolona. Naprawdę polecam. Odnosząc się do powyższych opini, mogę tylko powiedzieć, że lekarz ma wykonywać swój zawód, ma być skuteczny. Ginekolog, ...

Odnosząc się do powyższych opini, mogę tylko powiedzieć, że lekarz ma wykonywać swój zawód, ma być skuteczny. Ginekolog, to ginekolog, nie terapeuta.
polecam!

Kiedy chodziłam w ciąży do Pani doktor PRYWATNIE było wszystko w porządku do czasu kiedy znalazłam się na porodówce była nieuprzejma i bardzo byłam zaskoczona jej zachowaniem, w gabinecie było całkiem inaczej, ale cóż kobieta zmienną jest co z tego, że lekarz :( ogólnie nie polecam

Z pierwszą ciążą chodziłam do innego lekarza ginekologa na wizyty prywatne. Lekarka ta nie spełniła moich oczekiwań. Poród odbierała własnie pani borawska, Która okazała się być wsaniałym połoznikiem. Od tej pory na wizyty do ginekologa chodzę własnie do niej. Obecnie jestem w 4 miesiącu ciąży i postanowiłam ze będe chodziła na kasę chorych w końcu należy mi się. Chodze do doktor borawskiej do przychodni za wizytę nic nie płacę. Opieka naprawde super. Lepsza niż w prywatnym gabinecie.

Zdecydowanie NIE polecam tego lekarza. Pani Doktor bardzo niemiła, bez uprzedzenia o bolesności badania wykonała je. Dopiero po mojej reakcji uprzedziła, że badanie nie należy do najprzyjemniejszych.

Zdecydowanie NIE. Pani jest niemiła, i traktuje pacjentów jak problem.

Zdecydowanie NIE. Pani jest niemiła, i traktuje pacjentów jak problem.