Małgorzata Brzóska

Laryngolog

2,6
1,8
1,9

Bardzo miła Pani doktor i ogromnym doświadczeniem i właściwym podejściem do zawodu. Szczerze zainteresowana pacjentem i zaangażowana w leczenie. Byłem mega zdziwiony smsami i telefonami nawet późnymi godzinami wieczornymi żeby wszystko dopiąć przed zabiegiem. Nie rozumiem skąd te negatywne opinie, bo pierwszy raz spotkałem się z tak miłym i zaangażowanym specjalistą. Z mojej strony wszystko na medal i polecam!

zawiodłem się na tej Pani doktorek.Pani BRZÓZKA te stopnie naukowe przed nazwiskiem to nie wszystko.sklepowa na kasie ma więcej kultury i szacunku do drugiego człowieka niż Pani.nie polecam tego specjalisty

Jednym zdaniem: to wstyd że w naszym kraju tak "głupi" ludzie zostają lekarzami.

Zgadzam się w pełni z komentarzami.ZDECYDOWANIE NIE POLECAM.TA PANI NIE MA ŻADNEGO SZACUNKU DLA DRUGIEGO CZŁOWIEKA.Ta pani nie potrafi rozmawiać z pacjentem i jego rodziną.Jest niestety BARDZO AROGANCKA, WYNIOSŁA i BARDZO BEZCZELNA.Zaprzeczenie lekarza.Niekompetentna i nie przygotowana do ogólnej rozmowy o pacjencie, którego leczy obcując z nim co dzień przez 10 dni.Nie potrafi wyjaśnić po co i w jakim celu podaje leki, nie potrafi wyjaśnić diagnozy. Jako lekarz prowadzący nie widzi potrzeby rozmowy i odpowiedzi na pytania pacjenta i jego rodziny.Przenigdy nikt tak źle mnie nie potraktował jak ta pani,która chce ...

Jako lekarz prowadzący nie widzi potrzeby rozmowy i odpowiedzi na pytania pacjenta i jego rodziny.Przenigdy nikt tak źle mnie nie potraktował jak ta pani,która chce się nazywać lekarzem.Nie polecam leczenia u tej pani,której ambicja i arogancja góruje nad zwykłym człowieczeństwem.Nawet zwierząt nie powinna leczyć,jest wypalonym zawodowo, mającym wygórowane mniemanie o sobie człowieczkiem,na pewno nie jest lekarzem(dyplom to nie wszystko). Nie idźcie się leczyć u niej,strata czasu i pieniędzy a na nfz potraktuje was gorzej niż psa. Nie wierzę,że tacy ludzie realnie istnieją a jednak(i nie był to zwykły gorszy dzień tej pani) ona taka po prostu jest.Ta osoba nie ma żadnego szacunku dla drugiego człowieka.Piszę to z wielkim smutkiem.Wybierzcie innego laryngologa.ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!!!

Ja byłam operowana przez tą panią w Szpitalu w Pile i zgadzam się z innymi opiniami!!!ale mogę też napisać że była cierpliwa i delikatna....potrafiła sprawić że się aż tak nie bałam:)no i operacje (operacja ucha) w jej wykonaniu to rewelacja!!!

Każda wizyta u Pani doktor kończyła się kolejnymi antybiotykami i furą innych specyfików, przepisywanych na dolegliwość, którą stwierdziła gołym okiem, bez zleconych jakichkolwiek badań! Przyjęłam leki na wszystkie możliwe podłoża zapalenia gardła. W międzyczasie, kiedy miałam do niej jakiekolwiek zapytanie telefoniczne była arogancka, opryskliwa i bezczelna. Również w gabinecie jakiekolwiek moje wątpliwości wywoływały kwaśną minę i głupie komentarze. Na szczęście zmieniłam lekarza, który postawił trafną diagnozę (inną niż owa pani) i ostro skrytykował metody leczenia koleżanki po fachu. Zdecydowanie odradzam!

cóż popieram opinię, że jest to osoba raczej wyniosła i traktująca pacjenta ,,z góry". Cóż ja też ukończyłem studia, pracuję i raczej w swojej dziedzinie jestem specjalistą, ale staram się też być po prostu miłym człowiekiem, a ta Pani...... no cóż. Ps. Pewnie gdyby była to wizyta prywatna :)

miałam wizytę w Pile, bo pani doktor przyjmuje równiez w Pile

miałam wizytę w Pile, bo pani doktor przyjmuje równiez w Pile

Nie polecam tego lekarza,jest obcesowa,niegrzeczna,wyniosła i nie ma znaczenia czy pacjentem jest 5miesięczne dziecko czy dorosły człowiek, przysięga hipokratesa chyba przez tą panią nigdy nawet nie była czytana,strach do niej iść