lekarz Małgorzata Chruścicka

Lekarz rodzinny, Pediatra

Zawsze ma czas, miła, nie spotkałam bardziej kompetentnej. Dobre podejście do dzieci, troskliwa, miła. Na prawdę polecam wszystkim mamom gdy szkraby w potrzebie

Najbardziej kompetentna Pani doktor jaką znam. Przemiła i zawsze pomocna. NIgdy nie odmówila wizyty nawet domowej. Polecam wszystkim mamom.

Najbardziej kompetentna Pani doktor jaką znam.
Przemiła i zawsze pomocna. NIgdy nie odmówila wizyty nawet domowej.
Polecam wszystkim mamom.

Pani dr. jest przewspanialym lekarzem z długoletnim doświadczeniem zawodowym,leczyla mnie jako male dziecko w tej chwili leczy moje dzieci i pomimo iż obecnie mieszkam w gdyni niezamierzam z niej rezygnować!!! prawdziwy lekarz z powolania!!!!!!!!

Bardzo dobry lekarz, poświęci dziecku tyle czasu ile trzeba, nie spieszy się, wysłucha do końca, możliwy kontakt telefoniczny: zawsze pamięta o jakie dziecko chodzi, potrafi doradzić

bardzo kompetentna pani doktor leczyłąm sie u niej ja jako dziecko, moje rodzenstwo i chodze do niej z moim dzieckiem. Ocena 6 + !!!!

Pani doktor jak przyszła pracować w mojej byłej przychodni od razu wiedziałam że to będzie wspaniały lekarz pediatra i była i zapewne jest,życzę wszystkiego dobrego dla pani doktor i dla całego personelu przychodni.Pozdrawia mama byłych pacjentów Łucja Patryk

Szkoda że nie można wystawić oceny celującej. Bardzo kompetentna, z "intuicją lekarską" - co nie często można obecnie spotkać. Miła i uwielbiana przez dzieci - duże i małe.

Mam szczęście, że moja rodzina trafiła na tego pediatrę. Leczyła mnie, moje rodzeństwo, a teraz leczy moje dzieci, i wszyscy ją uwielbiamy.

Bardzo kompetentna Pani doktor, do tego niesłychanie uprzejma. Zawsze wszystko tłumaczy, odpowiada na pytania, w nagłych przypadkach możliwy bezpośredni kontakt telefoniczny. Umie doradzić i wzbudza zaufanie u dzieci. Polecam.

Najlepszy lekarz jakiego znam! Z całego serca polecam!

Najlepszy lekarz jakiego znam! Z całego serca polecam!

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Gdańsk"?

Przychodnia Lekarska "Jasień" Przychodnia "Na Wzgórzu"
Jaworzniaków 37
80-180 Gdańsk