dr Małgorzata Chudzik

Onkolog

Lekarz godny polecenia. Pani doktor ma kompleksowe podejście do pacjenta cechuje ją pełen profesjonalizm, jest również pełna empatii dla pacjentów.

Pani doktor potrafi skutecznie zniechęcić do podejmowania leczenia. Zdenerwować, 'zdołować'. (A to chyba ostatnia rzec, jakiej nam w leczeniu potrzeba.) Brak jej zrozumienia dla pacjenta, ma nieco lekceważący stosunek. Mam porównania z innymi onkologami, Ta została mi przydzielona 'z rozdzielnika' w szpitalu, rozważam zmianę specjalisty.

Pani doktor jest wspaniałym lekarzem. Kompetna, pełna empatii z indywidualnym podejściem do pacjenta. U Pani doktor leczę się ponad rok (jelito grube) .Polecam wszystkim potrzebującym leczenia onkologicznego.

Pani doktor jest wspaniałym lekarzem , bardzo kompetentna i pełna empatii.Posiada dużą wiedzę na temat onkologii i nie tylko.Pacjenta traktuje bardzo poważnie i wytłumaczy wszystko bardzo fachowo.Każdemu poświęca swój cenny czas dlatego zawsze pod gabinetem Pani doktor tylu pacjentów.Pani doktor bardzo dziękuję za opiekę i życzę dużo zdrowia. Wdzięczna pacjentka z Zyrardowa.

Wdzięczna pacjentka z Zyrardowa.

Wyjątkowa kobieta .Bardzo oddana swoim pacjentom. Wysoka kompetencja leczenia Polecam wszystkim chorym

Wyjątkowa kobieta .Bardzo oddana swoim pacjentom. Wysoka kompetencja leczenia
Polecam wszystkim chorym

Nie polecam Pani Ch bardzo słabe leczenie od samego początku. Nie pomogła a bardzo mocno zaszkodziła

pani doktor jest wspaniałą kobietą wyleczyła mnie z raka nie podejmuje decyzji pochopnie zawsze konsultuje z innymi lekarzami nie wypuszcza pacjenta jak nie jest pewna że jest zdrowy. DZIĘKUJE PANI DOKTOR

Poczas wizyty Pani doktor sprawiała wrażenie kompletnie niedouczonej w zakresie mojej choroby - rak nerki - bez przerwy gdzies wychodziła na konsultację. Znalazłem specjalistę w innym ośrodku. Nie polecam.

bardzo ciepła i życzliwa podchodzi do chorego na raka holistycznie

bardzo ciepła i życzliwa podchodzi do chorego na raka holistycznie

nie wyszłam uspokojona, bo leczenie się dopiero zacznie,ale p.Doktór naprawdę bardzo pozytywnie odebrałam. Nie tylko dlatego , że byłam w prywatnym szpitalu.Pani Doktór jest naprawdę kompetentną, uprzejmą lekarką.