dr Małgorzata Chudzik

Onkolog

Wyjątkowa kobieta .Bardzo oddana swoim pacjentom. Wysoka kompetencja leczenia Polecam wszystkim chorym

Wyjątkowa kobieta .Bardzo oddana swoim pacjentom. Wysoka kompetencja leczenia
Polecam wszystkim chorym

Nie polecam Pani Ch bardzo słabe leczenie od samego początku. Nie pomogła a bardzo mocno zaszkodziła

pani doktor jest wspaniałą kobietą wyleczyła mnie z raka nie podejmuje decyzji pochopnie zawsze konsultuje z innymi lekarzami nie wypuszcza pacjenta jak nie jest pewna że jest zdrowy. DZIĘKUJE PANI DOKTOR

nie wyszłam uspokojona, bo leczenie się dopiero zacznie,ale p.Doktór naprawdę bardzo pozytywnie odebrałam. Nie tylko dlatego , że byłam w prywatnym szpitalu.Pani Doktór jest naprawdę kompetentną, uprzejmą lekarką.

bardzo ciepła i życzliwa podchodzi do chorego na raka holistycznie

bardzo ciepła i życzliwa podchodzi do chorego na raka holistycznie

Poczas wizyty Pani doktor sprawiała wrażenie kompletnie niedouczonej w zakresie mojej choroby - rak nerki - bez przerwy gdzies wychodziła na konsultację. Znalazłem specjalistę w innym ośrodku. Nie polecam.