Małgorzata Czech-Stankiewicz

Pani Doktor bardzo sympatyczna i kompetentna, wie co robi. Przy wykonywanym badaniu USG omawia wszystko co widać na ekranie, tak samo odpowiada na wszystkie pytania i rozwiewa wątpliwości. Wszystkie badania są zlecane rutynowo i indywidualnie do danego przypadku, co nie jest takie oczywiste u niektórych specjalistów. Gorąco polecam Panią Doktor Czech – Stankiewicz – to naprawdę rewelacyjny specjalista z powołaniem! Pozdrawiam

Przestrzegam przed lekarzem-partaczem!!! Piszę bo ŻYJĘ!!! mi się udało inna dziewczyna może nie mieć tyle szczęścia co ja.... U pseudo pani doktor pojawiłam się w październiku zeszłego roku z bólami podbrzusza.Zostało wykonane badanie + usg oraz cytologia z której wyszedł stan zapalny.Pani stwierdziła,że nie widzi nic niepokojącego i kazała brać no-spe. Poszłam w listopadzie w sumie nic nowego nie powiedziała, w grudniu stwierdziła, że jeśli mam nadal bóle podbrzusza to na pewno to zapalenie przydatków. Dostałam więc antybiotyk, po którym czułam się jeszcze gorzej! Ból był nie do zniesienia i zaczęłam kuleć na nogę. Mówiłam JEJ o wszystkich dolegliwościach, ONA nie widziała nic niepokojącego, sama przy mnie zastanawiała się głośno co to może być. Zaznaczam, że za każdym razem prosiłam żeby zrobiła mi usg bo może coś nie tak....nie wiem czy była ślepa,czy nie potrafiła odczytać obrazu...Ostatni raz byłam na wizycie koniec stycznia, jak zrobiła kolejne usg to od razu stwierdziła, że mam dużego guza na jajniku,którego trzeba szybko usunąć. "Jak już się Pani dowie czy to złośliwe czy nie, to Pani da mi znać". Tak mówi lekarz???? Żadnej opieki z jej strony.NIC! Gdyby nie znajomości i szybka interwencja mojego kochanego męża,nie wiem jakby się to skończyło...Jestem po operacji, dochodzę już do siebie, nawet wróciłąm do pracy. Guz miał 12 cm!!!! Jak mogła tego nie zauważyć?! Jeśli chcecie urodzić zdrowe dziecko a co najważniejsze ŻYĆ, z całego serca odradzam!!!!

Pani dr bardzo uprzejma i fachowa. Jest łagodna i empatyczna. Wzbudza duże zaufanie. W swojej pracy jest bardzo profesjonalna. Jako jej pacjentka mam do niej 100% zaufanie :)

Po wizycie u pani dr. Czech Stankiewicz mam jeszcze większe kłopoty ze zdrowiem. Nie umie doradzić i przepisała drogie i nieskuteczne leki.

Po wielu nieudanych wizytach w końcu trafiłam na odpowiedniego lekarza. Zdecydowanie profesjonalna osoba. Sądzę,że Pani doktor indywidualnie podchodzi do każdej pacjentki. Ja spędziłam w gabinecie około 30 minut, w ciągu których uzyskałam odpowiedź na wszystkie zadane pytania, poza tym badanie wykonane kompleksowo. Pani doktor wszystko dokładnie tłumaczy. Zdecydowanie lekarz godny polecenia (również na pierwszą wizytę).

Dr Staniewicz jest bardzo miła, kompetentna. Wytłumaczy chorobę i metody leczenia gdy same będziemy pytać. Chodzę do pani doktor od kilku lat i nie zawiodłam się. Polecam.

Dobry fachowiec, szybko rozpoznała chorobę której inni nie zauważyli. Profesjonalistka, choć za dużo nie tłumaczy. Wizyta szybka i konkretne, choć trudno otrzymać od niej szczegółowe informacje i ja czuję się zostawiona sama sobie. Na pewno bardzo uprzejma. Polecam osobom z poważnymi problemami też innymi niż ciąża.