lekarz Małgorzata Czetwertyńska

Endokrynolog

2,9
2,6

Jeśli się chce konkretnej diagnozy to może być problem. Pani doktor bardzo lubi, nie proszona dawać dobre rady jak masz kierować swoim życiem. Ja też, jak moja poprzedniczka na forum usłyszałam, że mam sobie poszukać celu w życiu...(do młodzieży nie należę !). Byłam traktowana jak ktoś kogo trzeba olśnić jak ma żyć. Na wypisanie recept, zajęcie się konkretną diagnozą i omówienie dalszego postępowania nie starczyło już czasu. Nie polecam !!!

Nie kwestionuję wiedzy lekarza ale podejście do pacjenta tak. Pani doktor mija się z powołaniem - psychoanalityka. Kolejki przed gabinetem. Specyficzne wywody rzucane sobie a muzom zajmują większość czasu i powodują gigantyczne opóźnienia. Za dużo zbędnego słowotwórstwa, za mało konkretów.

Wspaniała :) przemiła, konpetentna. Zleciła szereg badań towarzyszących. Przeprowadziła kompleksowy wywiad.

Pani doktor jest niezwykła. Miałam kłopot z sercem przed operacją tarczycy. Sama konsultowała z lekarzem kardiologiem, zastanawiała się, analizowała wszystko. Nie udawała, że zna się na wszystkim. W swojej działce jest bardzo kompetentna a do tego przemiła. Wszystko tłumaczy i ma cierpliwość. Polecam wszystkim!!!

Dzięki pomocy Pani Doktor mój Tato trafił w dobre ręce i po operacji żyje już 5 lat. Ma dziś 83 lata. To dobrze że są tacy lekarze jak Pani Małgorzata Czetwertyńska. To człowiek z powołaniem. Dziękuję.

To dobrze że są tacy lekarze jak Pani Małgorzata Czetwertyńska.
To człowiek z powołaniem. Dziękuję.

Polecam tego lekarza, doktor jest jedna z najlepszych lekarzy , których znam ze Szpitala Damiana. Spełnia wszystkie moje oczekiwania.

Ta doktor postawiła mnie na nogi, nikt nie chciał podjąć się leczenia po leczeniu przez Czarnowska-Młodkowską z Szaszerów.W ciągu 1,5 roku postawiła mnie na nogi i właśnie oczekuję dzidzi. POLECAM

Dlugo sie czeka w kolejce i trudno sie dodzwonic do Centrum Onkologii

Dlugo sie czeka w kolejce i trudno sie dodzwonic do Centrum Onkologii