dr n. med. Małgorzata Dąbkowska

Psychiatra

2,5

Lekarz nie godny zaufania polecam dr M.Dabkowskiego najlepszy psychiatra w polsce. Dr Dabkowska zle dobrala leki dla corki mnie zbywala co miala to powiedziala i dowidzenia .

Ta kobieta zrobiła mi duzo złego nie chodzi o leki nie mogę na forum tego napisać. Ale po tym bardzo się do niej zraziłam i długo mnie to bolało że osoba którą lubiłam tak bardzo mnie skrzywdziła. Traktowała mnie przez wiele lat jako zabawkę dla studentów.Poza tym jest miła prowizorycznie i wzbudza zaufanie. Leki dla pacjenta dobiera dobrze.