lekarz Małgorzata Dudek-Niechciał

Kardiolog

Przez kilka lat poprawiła wydolność mojego serca a innym lekarzom to się nie udawało. Ciśnienie 135/90 z 180/110

Nie była moim pierwszym lekarzem. Obecnie czuję się dużo lepiej.Na dobrego lekarza warto czasem poczekać,bo przyjęcie pacjenta to nie sprzedaż bułek,wcześniej chodziłam do takiego lekarza, który załatwiał pacjenta w 2 minuty i jeszcze nie umieli w aptece odczytać recepty.

Bardzo sympatyczna,cierpliwa,kompetentna lekarka.Dysponuje duzym doświadczeniem medycznym .Po analizie wszystkim moich schorzeń, stosowanych dotychczas leków oraz badaniach dodatkowych ,zleciła leczenie, które przywróciło mi radość życia . Serdecznie polecam.

Serdecznie polecam.