lekarz Małgorzata Dudek-Niechciał

Kardiolog

Raczej nie polecam. Leczenie nie skuteczne. Czuję się coraz gorzej. Leki od lat nie zmieniane. W dodatku wszystkie je mam wypisywane na 100 % choć z uwagi na rodzaj schorzenia kardiologicznego przysługuje mi zniżka. Leczą się u tej Pani w GCM w Ochojcu. Jestem seniorem 75+. Jednak raz w roku idę na prywatną wizytę do innego kardiologa , on wypisuje mi leki na zniżkę - ma podpisana umowę z NFZ. To co mu zapłace za prywatną wizytę (250 zł) zwraca mi się w postaci darmowych leków. Pani Dudek twierdzi że nie ma dla seniorów żadnych zniżek, że to tylko propaganda -a ja wiem, że sa ,bo raz w roku korzystam gdy idę do innego kardiologa. Nie polecam leczenia u tej pani.

Przez kilka lat poprawiła wydolność mojego serca a innym lekarzom to się nie udawało. Ciśnienie 135/90 z 180/110

Bardzo sympatyczna,cierpliwa,kompetentna lekarka.Dysponuje duzym doświadczeniem medycznym .Po analizie wszystkim moich schorzeń, stosowanych dotychczas leków oraz badaniach dodatkowych ,zleciła leczenie, które przywróciło mi radość życia . Serdecznie polecam.

Serdecznie polecam.

Nie była moim pierwszym lekarzem. Obecnie czuję się dużo lepiej.Na dobrego lekarza warto czasem poczekać,bo przyjęcie pacjenta to nie sprzedaż bułek,wcześniej chodziłam do takiego lekarza, który załatwiał pacjenta w 2 minuty i jeszcze nie umieli w aptece odczytać recepty.