Małgorzata Dziedzic-Król

2,7
2,7

Pani doktor bardzo miła i jak zawsze prosperująca szczegolną wiedzą. Byłam w Pani gabinecie wiele razy i wyszlam zadowolona i zasięgłam pomocy jakiej potrzebowałam.

Tragedia mało powiedziane, moją wnuczkę osłuchała, przepisała antybiotyk i wysłała z rodzicami do domu (wnuczka została przywieziona na ostry dyżur z ostrymi atakami kaszlu). Na drugi dzień wnuczka zmarła na zapalenie płuc.

Po prostu tragedia. Mojego syna zdiagnozowała tekstem "Nie mam zielonego pojęcia co to jest" i tyle. Przepisała antybiotyk, który jak się okazało tylko pogorszył by sprawę. Udaliśmy się do innego lekarza, który od razu zdiagnozował chorobę, syn wymagał hospitalizacji, choroba była dosyć poważna. Ignorancja pani doktor jest bulwersująca!!! Nie polecam!!!