Pediatra Ruda Śląska

- 32 lekarzy
Ruda Śląska Pediatra dr Janina Taraszkiewicz

dr Janina Taraszkiewicz

Nefrolog dziecięcy, Pediatra

liczba opinii: 8

SZPAKMED Poradnie Specjalistyczne
ul Szpaków 33
Bykowina, Ruda Śląska

Średnia ocen: 4,9/5
Byliśmy dziś po raz kolejny u naszej Pani doktor i jesteśmy szczęśliwi ,ze trafiliśmy na takiego lekarza,który wreszcie zajął sie właściwie naszym dzieckiem. Ważne że jest to pierwszy lekarz który nie zleca tzw "koniecznych" kolejnych kontroli......a zawsze kiedy trzeba chętnie sami odwiedzamy jej gabinet. Polecamy !
Opinia dodana przez: iza

dr n. med. Artur Domerecki

Pediatra

liczba opinii: 34

Gabinet
1 Maja 286
41-710 Ruda Śląska

Średnia ocen: 4,1/5
Nie rozumiem skąd takie negatywne opinie. Spotkałam się z Panem Arturem w przychodni w Chorzowie. Mój synek bardzo często chorował a lekarze zawsze brali to jako przeziebienie, dawali leki, antybiotyk, pomagała a za kilka dni znowu było to samo. Trafiłam na pana doktora który stwierdził że coś jest nie tak skoro tak często choruje ... i to właśnie on jako JEDYNY skierował mojego synka na badania kompleksowe, dodatkowo na testy ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr n. med. Marek Pawłowski

Pediatra

liczba opinii: 20

Gabinet

Ruda Śląska

Średnia ocen: 4,2/5
Super lekarz! Lecze dwójkę dzieci zawsze pomaga,zawsze trafne diagnozy!Lekarz z powołania! Oby wiecej było takich lekarzy.Cena za wizytę tez bardzo dobra.Polecam.
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Mariola Kempa-Górnik

Pediatra

liczba opinii: 17

Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o. (Godula)
Wincentego Lipa 2
41-703 Ruda Śląska

Średnia ocen: 2,3/5
Pani doktor jest bardzo szczera i bezpośrednia. Zawsze mówi jak jest, a kiedy jest źle to się nie patyczkuje. Bardzo jednak ją cenimy przede wszystkim za zaangażowanie i to jak do nas podchodzi. Myślę, ze mogę szczerze powiedzieć, ze jesteśmy bardzo zzyci, nasze dzieci mówią do niej "ciociu" i zawsze dostają naklejki :) Obserwuje co się dzieje, dobrze dobiera leki, a jak coś jest nie tak, to kieruje do innych ...
Opinia dodana przez: Agata
Średnia ocen: 4,8/5
Pani Doktor niby zawsze miła i uprzejma, ale nie wzbudziła mojego zaufania. Za każdym razem podczas wizyt pytała, czy oprócz obowiązkowych szczepień będziemy jeszcze szczepić dziecko przeciwko rotawirusom, pneumokokom itp.- oczywiście gorąco namawiając i polecając te szczepionki. A kiedy oboje z mężem, (po zasięgnięciu opinii innych lekarzy- czy szczepić, czy nie)uznaliśmy,że nie będziemy dodatkowo szczepić dziecka, Pani Doktor skwitowała to słowami, że inni rodzice zapożyczają się, żeby kupić dziecku te ...
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Wiktoria Lipowczyk

Pediatra

liczba opinii: 8

Gabinet
Piotra Skargi 115
41-706 Ruda Śląska

Średnia ocen: 4,0/5
Poszliśmy z rocznym synkiem z katarkiem, infekcji nie było jak sama Pani Doktor stwierdziła, mimo to przepisała na 10 dni antybiotyk. Po kuracji, która wyniszczyła układ odpornosciowy dziecka po 5 dniach od antybiotyku syn dostał zapalenia krtani bez wielkich duszności na co Pani Doktor przepisała 10 zastrzyków domięśniowo. Po konsultacji z innymi lekarzami którzy byli w szoku że tak małe dziecko dostało taką dawkę antybiotyków, okazało się że szanowna Pani ...
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Marta Bittner

Pediatra

liczba opinii: 3

Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. (Bielszowice)
Główna 11
41-711 Ruda Śląska

Średnia ocen: 5,0/5
U Pani Doktor leczymy się od 2 lat. Jest bardzo konkretna, wszystko dokładnie tłumaczy. Ma świetny kontakt z dziećmi, moja córcia wprost nie chce wychodzić z jej gabinetu. Zostaliśmy przez Panią doktor dokładnie wyedukowani kiedy i jakie nebulizacje stosować u naszego dziecka dzięki temu nieraz udało nam się uniknąć wizyty w naszej poradni gdzie pewnie skończyłoby się na antybiotyku.. Wszystkim mamom alergików polecam tego lekarza .
Opinia dodana przez: Anna

Iwona Kowalska-Kubala

Pediatra

liczba opinii: 3

Przychodnia Rejonowa Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

41-709 Ruda Śląska

Średnia ocen: 5,0/5
Bardzo dobry lekarz. Super podejście do dzieci, oby więcej takich lekarzy. Bez wahania polecam. Pani doktor zajmuje się naszym dzieckiem od 3 lat wcześniej było dwóch innych lekarzy i teraz chodzimy tylko do Pani doktor. Mam zaufanie i czyste sumienie, że fachowo zajmuje się dzieckiem a nie bezmyślnie przepisuje kolejny antybiotyk.
Opinia dodana przez: Anonim

Adam Walkus

Pediatra

liczba opinii: 3

Poradnia Medycyny Szkolnej Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Radoszowska 163
41-707 Ruda Śląska

Średnia ocen: 3,6/5
Jestem pod wrażeniem empatii lekarza, jego fachowości i uprzejmości. W dotychczasowym okresie mojego życia nie spotkałem tak miłego i kompetentnego lekarza. Jestem pełen podziwu dla podejścia do pacjenta a szczególnie za jasne i pełne wytłumaczenie choroby i leczenia za co serdecznie dziękuję. Godny polecenia lekarz.
Opinia dodana przez: Anonim

Małgorzata Dziedzic-Król

Pediatra

liczba opinii: 3

Ruda Śląska

Ruda Śląska

Średnia ocen: 2,6/5
Pani doktor bardzo miła i jak zawsze prosperująca szczegolną wiedzą. Byłam w Pani gabinecie wiele razy i wyszlam zadowolona i zasięgłam pomocy jakiej potrzebowałam.
Opinia dodana przez: Anonim

Pediatrzy w Rudzie ŚląskiejStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat