dr n. med. Marek Pawłowski

Pediatra

Super lekarz! Lecze dwójkę dzieci zawsze pomaga,zawsze trafne diagnozy!Lekarz z powołania! Oby wiecej było takich lekarzy.Cena za wizytę tez bardzo dobra.Polecam.

Bardzo dobry pediatra godny polecenia, dobry kontakt z dzieckiem. Wczoraj byliśmy z naszym maleństwem na wizycie prywatnej od razu pan dr postawił trafna diagnozę. Poprawa stanu zdrowia dziecka już następnego dnia. Lekarz praktycznie dostępny pod tel. cały dzień, nie ma problemu z umówieniem wizyty. No i koszt wizyty prywatnej naprawdę rewelacyjna byłam naprawdę mile zaskoczona. Polecam

Bardzo dobry i uprzejmy lekarz. Podchodzi do pacjenta (dziecka) w sposób profesjonalny. Zawsze prosi o telefon za pare dni czy wszystko z dzieckiem dobrze. Szkoda ze tak mało jest takich dobrych lekarzy

Zawsze można na niego liczyć, do godz. 22 spokojnie można dzwonić. Naprawdę cieszę się, że do niego dotarłam. Wspaniałe podejście do dzieci, trafne diagnozy, no i ta cena za wizytę. POLECAM!

Proszę o numer telefonu do lerza,który dojedzie do dziecka (wizyta domowa) BARDZO PROSZĘ ! z góry dziękuje

Proszę o numer telefonu do lerza,który dojedzie do dziecka (wizyta domowa)
BARDZO PROSZĘ !
z góry dziękuje

Lecze u niego już trzecie dziecko jest ok.

Lecze u niego już trzecie dziecko jest ok.

Błyskawiczna wizyta z dnia na dzień , bdb podejście do dziecka , dużo cierpliwości i spokoju sporo wyjaśnień co do sposobu leczenia i wyjaśnień dotyczących choroby ...

wiecej takich lekarzy leczy moje wnóki od urodzenia 90procent trafne diagnozy antybiotyki w ostatecznosci polecam szczegulnie do malych dzieci

Dobry lekarz, nigdy nie odmawia wizyty i nawet przez telefon potrafi uspokoić rodzica. Pomógł naszemu maleństwu wielokrotnie. Lekarz z powołania. Cena wizyty także rozsądna. Polecamy

Polecam gorąco. Super lekarz! Służy pomocą w dni powszednie i święta. Nigdy nie odmawia wizyty. Antybiotyki przepisuje tylko wtedy gdy nie można już leczyć innymi lekami.