dr n. med. Małgorzata Janaszek

Laryngolog

Leczyłam się prywatnie przez kilka miesięcy u różnych lekarzy laryngologów, niestety bezskutecznie. Już po 1 wizycie wyszłam od Pani doktor z prawidłową diagnozą !!!

Nie polecam Pani dr przyzłam z bolącym uchem i wyszłam z takim nic nie wyjaśniła nie słuchała co mi dolega. a na moje stwierdzenie, że nie wytrzymam już z moimi dolegliwościami odpowiedziała żebym sobie głowę odcieła. Zmarnowane pieniądze czas i newry. Dno

Byłem u tej doktor. Bardzo sympatyczna i uprzejma. Wypytała mnie dokładnie co mi jest, mimo że za drzwiami czekała kolejka! Nie śpieszyła się, zbadała mnie i dokładnie powiedziała co mam brać za leki.Miałem brać leki 7 dni ale już po 3 było dobrze. Pani doktor leczy skutecznie i kompetentnie, mogę ją każdemu polecić.

Pani doktor nie wiedziała jak leczy sie moja przypadłość, pomimo ze jest opisana tomami badań nad patologią przewodu słuchowego. Nie wiedziała jaki lek mi przepisać, musiałem powiedzieć co było zalecane poprzednio pzrez lekarzy. Nawet jak zapisała to też źle, bo na za krótki okres podawania, aby mogło zadziałać. Pół wizyty użalała sie nad cięzkim losem lekarza...w prywtanej kliice za ciezką kasę. No comments.