lekarz Małgorzata Jarosz

3,3
3,6
3,3
3,4

z całego serca polecam Panią doktor. za każdym razem trafna diagnoza. Nie podaje antybiotyku bez potrzeby, wręcz stara leczyć się wszystkimi innymi sposobami. Dzięki jej diagnozie nie wyladowaliśmy w szpitalu z zapaleniem płuc. POLECAM!!!!

Jak dla mnie b.dobra lekarka zawsze ma czas dla pacjenta nie pospiesza tak jak inni szybko bo nastepni. Co do badan bardzo zrobila mojemu dziecku jaki sa tylko mozliwe. Dla mnie naprawde godna polecenia ufam jej bo zawsze ma trafne diagnozy. Pozdrawiam

Nie polecam. Może w leczeniu katarku i przeziębienia jest dobra ale przy trudnych przypadkach a przynajmniej w tych gdzie trzeba się wysilić a przynajmniej wypadało by zlecić dodatkowe badani żeby wniknąć co dziecku dolega nie ma nic do powiedzenia. Nasz syn miał trzy różne objawy widoczne gołym okiem które zbagatelizowała i niestety okazało się, że syn ma nowotwora, który rosnąc udusiłby go gdyby nie inny lekarz który skierował nas do szpitala na rtg klatki piersiowej które już wstępnie wyjaśniło wszystko..jesteśmy po 8 chemioterapiach i operacji, syn żyje i mamy nadzieję że nawrotów nie będzie, a pani doktor to krótko mówią "przerost formy na treścią"..

Bardzo dobry lekarz, świetny kontakt z dzieckiem, chodzimy do Pani Doktor z 3 dzieci ( od niemowlaka po dziecko szkolne), jak na razie leczenie jest bardzo skuteczne po każdej wizycie, polecamy bardzo

Bardzo dobry lekarz, świetny kontakt z dzieckiem,

Jest świetnym lekarzem .Przejmuje się pacjentem i nie odpuszcza tak długo aż znajdzie przyczynę.

Byłam z dzieckiem u pani doktor w przychodni i prywatnie. Lekarz godny zaufania, szczerze polecam, dobre podejście do dziecka, próbuje innych metod leczenia a nie od razu antybiotyki.

Byłam z dzieckiem u pani doktor w przychodni i prywatnie.

Polecam tę Panią Doktor każdemu rodzicowi, który szuka lekarza kompetentnego a przy tym polecającego rozwiązania najmniej szkodzące dziecku a nie tylko proste farmakologicznie.

Wraz z moją córką chodzimy do Pani Doktor, ale zwalczanie choroby trwa dość długo. Nie mniej jednak nie można zarzucic jej braku zainteresowania dzieckiem

Super lekarz godny zaufania. Zawsze udziela pomocnych rad a przedewszystkim nie leczy odrazu antybiotykami.

bez komentarza,kto widział i słyszał nie musze nic dodac

bez komentarza,kto widział i słyszał nie musze nic dodac