dr Małgorzata Kaczmarek

Neurolog

Bardzo miła i fachowa konsultacja. Wizyta nie za długa, ale uzyskałam wyczerpujące informacje. Pani doktor konkretna .Byłam pierwszy raz i jestem bardzo zadowolona.

Pani doktor jest może szybka, ale jej diagnozy są trafne a przepisane leczenie skuteczne. Dziękuję jej za wyleczenie nie tylko mnie ale i mojego ciężko chorego brata. Bardzo polecam jej profesjonalizm. Myśle, ze postawa dr. Kaczmarek uczy nas, że to co owiane uśmiechem nie koniecznie dla pacjenta jest dobre. Pani doktor jest bardzo konkretna i rzeczowa, ale przy tym zawsze miła. Każda wizytę oceniam pozytywnie

Dziękuję jej za wyleczenie nie tylko mnie ale i mojego ciężko chorego brata.
Bardzo polecam jej profesjonalizm.
Pani doktor jest bardzo konkretna i rzeczowa, ale przy tym zawsze miła.
Każda wizytę oceniam pozytywnie

Pani doktor w zasadzie uratowała życie mojemu mężowi. Rozpoznała schorzenie, którego nikt wcześniej nie był w stanie rozpoznać. Wdrożyła odpowiednie leczenie, dzięki czemu mój mąż odzyskał sprawność. Pani doktor jest niezwykle empatyczna i życzliwa osoba. Polecam każdemu z całego serca. Wdzięczna pacjentka

Wdzięczna pacjentka

Leczę się u Pani Doktor od kilku lat. Wcześniej chodziłam do wielu neurologów, do lek. Kaczmarek trafiłam z polecenia i to był traf w 10. Pani doktor zebrała ze mną krótki, ale rzeczowy wywiad, przepisała lekarstwa które w końcu zadziałały. Przez cała wizytę była bardzo miła, atmosferę oceniam pozytywnie. Będę polecać Panią Doktor każdemu znajomemu. Dziękuje za pomoc

Przeczytalem tutaj ostatnie niegatywne opinie - podpisuję sie pod każdym slowem! Pani doktor bardzo nie mila, nie potrafi wysluchac pacjenta, wyrażam spore wątpliwośći również do jej kompetencji. Po mineciu 15 minut po chamsku wyprowadza pacjenta z gabinetu. Takie ludzi nie mają prawa pracowac w branże medycznej, tym bardżej w neurologii. Również skladam skargę RPP

Również skladam skargę RPP

Jestem bardzo zawiedziona wizytą u Pani neurolog Kaczmarek. Wizyta prywatna w placówce Medicus w Opolu. Wizyta odbyła się punktualnie, co doceniam i to na tyle pozytywów. Pani pierwsze doktor bardzo niesympatyczna, po drugie nie usłyszałam diagnozy czy nawet prostej informacji co mi dolega ? czy to poważne ? Czy mogę się rehabilitować ? Efekt wizyty ? skierowanie na rezonans magnetyczny i tyle. W międzyczasie, czytając moja dokumentacje medyczną pani doktor pod nosem komentowała sobie co czyta, od czasu do czasu niegrzecznie zadając mi pytania, a na koniec dziwiąc się i wyśmiewając że z kręgosłupem szyjnym przychodzę do niej , a nie do ortopedy bo jak - tu cytuje „ ortopeda jest od kości , a szyja to chyba kości” a nie ona . Podziękowałam za tą bardzo cenną informacje na prywatnej wizycie , nie dziękując za brak empatii , kompetencji, wiarygodności lekarskiej i uczciwego podejścia do pacjenta .

Jestem zadowolony z wizyty, pani doktor była bardzo miła i kompetentna. Trafna diagnoza na pierwszej wizycie i od razu dobrze dobrane leki.

Konsultacja po wypadku komunikacyjnym zlecona przez WARTĘ (ubezpieczyciela sprawcy). Pani doktor przerywa wypowiedź, jest niemiła, przeinacza wypowiedź tj. "czasami" = "sporadycznie". Nie zapisuje pełnej wypowiedzi pacjenta. Lekarze i szpital w Leśnej Górze z Na dobre i na złe to fikcja. Nie polecam.👎

Lekarze i szpital w Leśnej Górze z Na dobre i na złe to fikcja. Nie polecam.👎

Lekarz, która ma obsesję na punkcie maski na twarzy; odmówiła mi wizyty, zamykając drzwi przed nosem, z powodu jej braku, nie pytają w ogóle o powód; zachowanie oceniam jako chamskie, Nie jestem w stanie w tym wypadku ocenić fachowości lekarza; szanowna pani doktor, składam na panią skargę do RPP

zachowanie oceniam jako chamskie,

Jestem bardzo zadowolony z konsultacji u Dr. Kaczmarek. Dr. dokładnie zapoznała się z dotychczasową dokumentacją medyczną i przeprowadziła szczegółowy wywiad. Otrzymałem nowe leki i pakiet cennych informacji. Profesjonalna, zaangażowana, a przy tym bardzo sympatyczna kobieta.