dr Małgorzata Kaczmarek

Neurolog

U pani lek. Małgorzaty leczę się od kilku miesięcy. Pani doktor pomogła mi z bardzo uporczywym bólem głowy. Jestem niezmiernie wdzięczna. Miła atmosfera i pełen profesjonalizm. Dziękuje za pomoc!

Niezwykle kompetentna, przyjazna i empatyczna specjalistka. W trakcie każdej z wizyt przeprowadzała szczegółowy wywiad. Badanie każdorazowo bardzo dokładne i co ważne, z wyjaśnieniem poszczególnych rezultatów. Gorąco polecam.

Dla tej pani najważniejszy jest czas. Jeżeli się skończy to jest się wypraszanym z gabinetu nawet jeżeli ma się jeszcze jakieś pytania. Opinie innych lekarzy - nieważne. Podsumowując: tabletka i następny.... Dla mnie strata czasu. ODRADZAM

Pani Doktor przyjęła mnie bardzo miło. Wykazała się ogromną wiedzą i empatią. Po wnikliwym przeanalizowaniu historii mojej choroby, udzieliła mi cennych rad względem całego stanu zdrowia. Polecam z całego serca.

Polecam z całego serca.

Polecam panią doktor z uwagi na kompetencje i obszerną wiedzę. Dzięki pani doktor udało się ustalić diagnozę i wdrożyć leczenie, które zdecydowanie mi pomogło. Polecam

Zgadzam się z opinią negatywną. Dr Kaczmarek podczas wizyty: - nie słucha pacjenta, nie obchodzą ją objawy; - wmawia ludziom nerwicę na podstawie jednej opinii lekarza ( zapewne po fachu), nie zwracając uwagi na dwie inne, odmienne opinie lekarzy, - bruździ pacjentowi wpisując bzdury w komputer, - odbiera telefony od znajomych nie interesując się pacjentem, - wmawia pacjentowi, że samodzielnie interpretuje wyniki leczenia - Pani doktor droga, ma Pani całą dokumentację od pozostałych lekarzy- nie tylko jednego! na jakiej podstawie więc stwierdza Pani, że pacjent sam się leczy?! - chciała ...

Zgadzam się z opinią negatywną. Dr Kaczmarek podczas wizyty:

- nie słucha pacjenta, nie obchodzą ją objawy;
- bruździ pacjentowi wpisując bzdury w komputer,
- odbiera telefony od znajomych nie interesując się pacjentem,
- chciała mi Pani zbadać ( a tym samym uszkodzić) chorą kończynę uderzając w nią młoteczkiem neurologicznym- nawet nie zapytała Pani o dokumentację!!!!!! którą miałam specjalnie dla Pani w teczce! - a dokumentacja ta zawiera komplet informacji o zaawansowanej chorobie reaktywnej stawów, uszkodzeniach chrząstki i chondromalacji rzepki. Wystarczyło trochę chęci i jedno pytanie do pacjenta o dostępność do historii leczenia, ale po co zadawać sobie aż tyle trudu, lepiej przykleić pacjentowi łatkę wariata
- na podstawie jakich badań chciałaby Pani zweryfikować czy jest ucisk na nerwy obwodowe w kręgosłupie szyjnym? na podstawie MRI jedynie głowy?! Może wypadałoby się trochę zastanowić logicznie nad tym, czy to badanie w rzeczywistości pokaże Pani dr adekwatny wynik. Wie Pani, lekarzem nie jestem, ale też nie trzeba wiedzy fachowej, aby się zorientować, że MRI głowy to nie to samo, co MRI kręgosłupa w odcinku szyjnym.
I droga Pani doktor, nawet jeśli ma się podejrzenia pacjenta o nerwicę to się go kieruje do odpowiedniej przychodni na odpowiednie badania wykluczające/potwierdzające daną diagnozę na dzień obecny, a nie, tak jak Pani to zrobiła odklepuje bzdury w komputerze nie informując o niczym pacjenta!
Na szczęście pacjent ma IKP, gdzie widzi wszystkie adnotacje lekarskie i pacjent ten też nie jest głupi, bo widzi opinie pozostałych osób, które skorzystały z Pani "usług".
w kilku słowach: nnie polecam, brak empatii oraz zainteresowania pacjentem i jawne szufladkowanie pacjenta na podstawie jednej adnotacji sprzed 9 lat!

Bardzo polecam! Ciepła, sympatyczna osoba. Zostałam dokładnie przebadana oraz zdiagnozowana i odpowiednio pokierowana do innych specjalistów.

Bardzo miła, rzeczowa, konkretna pani doktor. Pomogła mi w leczeniu długoletniej choroby dopasowując odpowiednie leki, po których nastąpiła znaczna poprawa mojego zdrowia. Wszystko odbyło się w bardzo sympatycznej atmosferze. Dziękuję. Polecam serdecznie.

Bardzo rzeczowa i sympatyczna pani doktor. Typ osoby, który chce rozwiązać problem jak najszybciej, ma być konkretnie i na temat. Niemniej pani doktor wszystko wyjaśniła, rozwiała wszelkie wątpliwości, odpowiedziała na pytania. Mam poczucie ze zostałam wysłuchana i ze byłam pod opieka fachowego specjalisty. Warto wybrać się na wizytę ;)

Jestem pacjentką Pani doktor od kilku lat. Każda wizyta to pełen profesjonalizm: wywiad i badanie, na postawie których Pani doktor zleca dodatkowe niezbędne badania, po czym na kolejnej wizycie stawia trafną diagnozę. Pani doktor zawsze wszystko dokładnie tłumaczy, odpowiada na wszystkie moje pytania i wątpliwości, wskazuje możliwe sposoby leczenia i wybiera dla mnie najlepszą, jak do tej pory zawsze skuteczną metodę.Jednym zdaniem to kompetentny lekarz, któremu warto zaufać i przemiła osoba.Pani doktor bardzo, bardzo dziękuję