dr Małgorzata Kaczmarek

Neurolog

Pani doktor M. Kaczmarek opiekuje się mną i moją rodziną od kilkunastu lat. Jest kompetentnym, rzeczowym i bardzo zaangażowanym lekarzem. Nigdy nie bagatelizuje problemów, z którymi się do Niej zgłaszam. Uważnie ich wsłuchuje i zlecając odpowiednie badania, stara się postawić diagnozę oraz pomóc.

Konkretna, rzeczowa i bardzo kompetentna. W moim przypadku diagnoza postawiona w trakcie rozmowy calkowicie się potwierdziła. Widać duże doświadczenie tej lekarki. Tak samo podczas leczenia. Szybko, efektywnie i skutecznie! Czego oczekuję od lekarza - dokładnie tego I niczego więcej!

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Punktualnie, konkretnie, miło. Od lat walczę z silnymi migrenami, pani doktor Kaczmarek jest pierwszym lekarzem, który skutecznie mi z tym pomógł i dzięki któremu naprawdę czuję się lepiej. Jestem zachwycona, że trafiłam na panią doktor. Ogrom wiedzy i doświadczenia. Polecam.

Polecam! Szczegółowa konsultacja i badanie. Szybka diagnoza. Pani doktor bardzo miła i konkretna. Wejście o umówionej godzinie.

Byłam na wizycie u Pani Doktor z moją starsza mamą.Pani neurolog okazala się bardzo życzliwą i sympatyczną specjalistka. Widać rzetelne podejście do pacjenta. Jesteśmy w trakcie badań, ale czuję że trafiliśmy pod dobra opiekę. Wszystko bez zarzutu.

Pani Doktor jest bardzo skrupulatna, przeprowadziła obszerny wywiad ,po którym od razu wydala dalsze postanowienia w celu ustalenia diagnozy. Zdecydowanie polecam. W końcu przyczyna bólów głowy została wyjaśniona. Dziękuję za to całym sercem i zawsze będę wdzięczny pani doktor!

Wspaniała lekarka, kultura osobista, wiedza na najwyższym poziomie. Panią doktor wyróżnia uprzejme, ale także merytoryczne podejście do chorego. Niestety, takich lekarzy znam bardzo niewielu, stąd z pełnym przekonaniem- mogę każdemu zarekomendować panią dr. Kaczmarek.

Najlepszy lekarz na świecie. Pani doktor posiada ogromną wiedzę, trafnie stawia diagnozy i dobiera optymalne metody leczenia. Ciepła i miła kobieta.

Dr. Kaczmarek dokładnie przeprowadza wywiad, bardzo słucha pacjenta i tego co dolega. Wszystkim znajomym, którym ją poleciłam- pomogła! Pani doktor wnikliwa, dokładna i przede wszystkim skuteczna.

Konkretnie , rzeczowo i na temat oraz bezpiecznie w tym niebezpiecznym czasie.Doktorka miała maskę, przylbicę, dbała z niezwykła sumiennością o dezynfekcje. Przyjazna, sympatyczna. .Bardzo sensowna i praktyczna porada co do dalszego postępowania i zabiegów w moim przypadku. Perfekcyjna wizyta. Polecam serdecznie