Małgorzata Kalinowska

Lekarz rodzinny

do bani z takim doktorem(buuuu).lol no poprostu gorszej doktorki być nie może

do bani z takim doktorem(buuuu).lol no poprostu gorszej doktorki być nie może

Właściwy człowiek, na właściwym miejscu. Wspaniała pani doktor, z wiedzą, doświadczeniem, sercem, intuicją, rewelacyjnym podejściem do dzieci, a także i do ich rodziców :-) Pani Doktor, bardzo nam Pani brakuje, tęsknimy i pozdrawiamy serdecznie. 5-letnia Patrycja z mamą

Pani Doktor, bardzo nam Pani brakuje, tęsknimy i pozdrawiamy serdecznie.
5-letnia Patrycja z mamą

Tęsknimy pani doktor . Niestety Warszawa nam panią zabrała. Ciężko nam będzie zaufać teraz innemu pediatrze...

NAJWSPANIALSZA LEKARZ NA ŚWIECIE!!!! DRUGIEJ TAKIEJ W DOLMEDZIE NIE BĘDZIE! MIAŁA REWELACYJNE PODEJŚCI DO DZIECI MOJE MŁODSZE DZIECKO TYLKO JEJ SIĘ DAWAŁO BADAĆ NIE WIEM DO KOGO TERAZ BĘDZIEMY CHODZIĆ. BEZ PROBLEMU DAWAŁA SKIEROWANIA,TŁUMACZYŁA CHOROBY I BYŁA PRZESYMPATYCZNA.BĘDZIE NAM JEJ BRAKOWAĆ:D.E.K.J.

NAJWSPANIALSZA LEKARZ NA ŚWIECIE!!!!
DRUGIEJ TAKIEJ W DOLMEDZIE NIE BĘDZIE!

Nigdy wcześniej nie spotkałem takiego lekarza. Niestety wyprowadziła się do Warszawy. Cała moja rodzina będzie za nią tęsknić. Z, J, A i M.

Pani dr jest najlepszym lekarzem jakiego w życiu spotkałam.Lekarz z powołania.Ma podejście do pacjentów,szczegółnie tych najmniejszych :) widać ,że wkłada całe serce w swoją pracę.Mój 4 letni synek często chorował.Najgorzej było jak złamał w wieku 2 lat rączkę i to z przemieszczeniem.Po tygodniu dostał gorączki 40 stopni...Pani dr skierowała Nas na wszystkie potrzebne badania obawiając się ,że to zapalenie kości.Na szczęście skonczyło się tylko na antybiotyku.Takich przykładów mogę wymieniać mnóstwo...z czystm sumienie polecam Panią dr..mimo,że jest się bardzo ciężko dostać i czasami trzeba swoje odczekać...ale naprawdę warto. Ps.Mały pacjent Adrianek z mamą :-)

Polecam gorąco Panią doktor.Jest bardzo miła,ma profesjonalne podejście do pacjenta,dużą wiedzę i przede wszystkim skutecznie leczy i wzbudza zaufanie.

Goraco polecam kompetencja z wysokim poziomem kultury osobiestej. Nie lubie gdy moje dzieci choruja ale wizyty u pani dr moge zaliczyc do przyjemnych. Poza tym kazdy moj niepokoj moge skonsultowac przez telefon, i nigdy nie czuje, ze przeszkadzam. Pozdrawiam.

Jest bardzo dobrą lekarką.Ma rewelacyjne podejście do dzieci!Wytłumacz każdy problem!Bez problemy robi różne badania i daje skierowanie do specjalistów!Bardzo mało już jest takich lekarzy!!Polacam ją jako pediatre i interniste.

Jestem mile zaskoczona, pani doktor nie tylko miała dla mnie czas ale i pomysł na leczenie. Wyjaśniła także krok po kroku co powinnam robić!