Małgorzata Koman

Lekarz rodzinny, Pediatra

2,6

Bardzo miły i rzetelny lekarz. Gdy przychodzi się na wizytę czuje się że poświęca nam czas a nie ,,na szybko i następny". Na każde pytanie odpowiada kompetentnie i rzeczowo.

Bardzo zły lekarz. Kobieta przychodzi w ciąży z kaszlem. A ona mówi że nic jej nie jest i od razu na test Covid. Kobieta mówi że jest szczepiona dwoma dawkami. Lekarz że to nieważne. Kobieta mówi żeby pomogła jej na ten kaszel. Lekarz że kobiecie w ciąży nic nie może i że już jest na kwarantannie (lekarz bez żadnego rozpoznania wpisał na kwarantanne). Lekarz wysłał kobietę w ciąży na test, a kolejka na 3 godziny. Ludzie się kłócą i wpychają. Przez całe zamieszanie jeszcze pacjent dostał temperatury. A przez lekarza ma zablokowany dostęp do leczenia.

Absolutnie nie polecam. Bardzo ślamazarnie przyjmuje pacjentów. Człowiek umawia się na godzinę, a przez tę ślamazarność jest przyjmowany 2 godziny później. I to za każdym razem. Nieuprzejma, nic nie wyjaśnia. Komunikacja z pacjentem słaba. Zrezygnowałam z dr Koran jako mojego lekarza rodzinnego i nie żałuję.

Masakra. Nie polecam. Brak kompetencji odebrał potrzebny czas na leczenie właściwe. Pani doktor powinna zastanowić się nad taką liczebnością negatywów. Nikomu nie polecam. Nie ma kobieta poczucia winy za niewłaściwe leczenie.

Wspaniały lekarz z powołania, to rzadkośc- wiedza, fachowośc, rzetelnośc, bardzo sympatyczna Pani doktor, gdybym mógł dałbym order Wielkiego Serca. Pacjenci kochają Panią.