lekarz Małgorzata Kotowska

1,5
1,4
1,4
1,2

Gdyby była możliwość pozostawienia oceny zerowej, to pewnie bym ją umieściła w pozycji "Godny polecenia" i "kompleksowość podejścia". Na bezrybiu i rak ryba... Tyle w temacie.

Lekarz bez powołania, wystawia błędne diagnozy, próbuje wmówić pacjentowi, że jest zdrowy oraz jest chamska w stosunku do pacjenta.

Ciężko nazwać Panią Kotowską lekarzem. U mojej dwuletniej córki na NPL w Wołominie rano stwierdziła różyczkę, natomiast wieczorem córka leżała w szpitalu w ciężkim stanie z sepsa i zapaleniem opon mózgowych. Nikomu nie polecam i radzę omijać ta Panią szerokim łukiem, jeśli chce się żyć i być zdrowym.

To nie jest lekarz!!!! Okropna kobieta bez wiedzy i kompetencji, nie wie co to empatia i właściwe podejście do pacjenta. Jedynym problemem tej Pani jest to, że ktoś ją „bezczelnie” budzi gdy dyżuruje na SORZE.

mój syn poszedł do nocnej pomocy lekarskiej w Wołominie w tzw,wielką sobotę i natrafił-niestety,na Małgorzatę Kotowską.Stwierdziła anginę obustronną,chociaż w wywiadzie napisała-ból gardła po stronie prawej.Zapisała ramoclav.Po 5 dniach nie tylko nie bylo żadnej poprawy,ale było dużo gorzej,Syn nie mógł prawie jeść,nawet normalnie mówić.NAWET JA-JAKO LAIK-zorientowałam się,że coś nie gra.Lekarz rejonowy od razu powiedział.że to ropień okołomigdałkowy i dał skierowanie do szpitala.Zaczęła się droga przez mękę,w czwartek.piątek i sobotę syn czekał po kilka godzin na SOR kolejno w szpitalu Bródnowskim,potem Szaserow,dzisiaj Bielańskim,jutro jedzie na Banacha.Za każdym razem przecina lekarz ropień i wyciska krew i ropę-dziwią się,że syn tak zaniedbał i póżno się zgłosił.Ale prawda jest taka,że to M.Kotowska postawiła złą diagnozę i naraziła mojego syna na niebezpieczne powikłania i cierpienie.Jeśli miłe wam życie i zdrowie,to nie idżcie na wizytę do tej kobiety-ja nie nazwę jej lekarką.

Byłam u niej z dusznościami i drgawkami. Reakcja po przedawkowaniu leku na astmę. Pragnęłam aby udzieliła mi fachowej pomocy. Ale odnosiłam wrażenie że pani zasypia nad komputerem. Wyskrobala może 5zdan o mnie. Skończyło się tak,że po EKG i odsłuchaniu nic nie stwierdziła. Tylko to że mam rozszerzone oskrzela od leku. Bardzo się jej bałam i nie pewnie czułam. Zero zaufania i jaki coś zainteresowania. Nie chce nigdy więcej na nią trafić. Po prostu ją radzę omijać.b

Po wizycie u KOTOWSKIEJ która powiedziała że o 5 rano z goraczka się nie przychodzi byłem następnego dnia u lekarza w ząbkach super facet co się okazało ZAPALENIE PŁUC A PSEUDODOKTOR KOTOWSKA W HAMSKI SPOSOB MNIE POTRAKTOWALA I NIEUDZIELIŁA ZADNEJ POMOCY WIEC JAK SMIE ONA WOGÓLE LECZYC LUDZI WSTYD ZE TACY LUDZIE JESZCZE SA A PRZYPOMINAM ZE SKŁADAŁA PRZYSIĘGĘ I Z MOJEJ STRONY JEST TAK ZE SPRAWY NIE ZOSTAWIE I ZROBIE WSZYSTKO ZEBY KOTOWSKĄ POCIĄGNĄĆ DO ODPOWIEDZIALNOŚCI

Niestety dziś pojechałem na nocną pomoc lekarską o 5 rano do Wołomina gdyż od 3 dni mam gorączkę bule miesni oraz kosci jestem z ząbek wiec pojechałem samochodem trafiłem na doktor raczej pseudodoktor KOTOWSKĄ i oczywiście pani spala więc została obudzona przez pielęgniarkę i wszedłem do gabinetu i się zaczęło czemu o 5 rano przyjeżdżam z gorączką bardzo pani doktor była niemiła wręcz hamskie zachowanie wiec zapytałem czy mam odejść i czy przeszkodzilem w śnie odpowiedz KOTOWSKIEJ właśnie tak i hamskie odzywki oraz brak szacunku dla pacjeta zrezygnowalem z wizyty u KOYOWSKIEJ bo ciezko pisac lekarz i siedze w domu z goraczka gdyz nie zostala udzielona mi pomoc HAMSKIE ZACHOWANIE BRAK SZACUNKU DLA PACJENTA OBOJETNOSC WAZNIEJSZY SEN NIZ ZDROWIE PACJENTA

..podzielam opinię mojego poprzednika. Miałam okazję mieć do czynienia na Sorz-e w Szpitalu, przy ul.Lindleya 4 w Warszawie. Moim zdaniem Pani doktor pomyliła się z powołaniem. Może w innym zawodzie zrealizowałaby się lepiej. Widać, że praca lekarza ją męczy. Będąc na dyżurze w ogóle się nie zorientowała, że mój prawie 80-letni tata tam się znajduje, bo lekarz kończący dyżur jej nie przekazał informacji. Chciałam zauważyć, że pacjent to żywy człowiek, schorowany wymaga troski miedzy innymi ze strony lekarzy i zainteresowania. Dodatkowo Pani doktor była nieprzyjemna, kiedy nawet pielęgniarz, który również był na dyżurze( bardzo empatyczna osoba) zwrócił w końcu uwagę Pani doktor, żeby zajęła się pacjentami, w ogóle się nie przejęła...Nic dodać..nic ująć..brakuje słów

Bezczelna baba , która na pytanie kiedy zajmie się pacjentem odpowiada bo go boli odpowiada " to nie jest mój problem " Po tym jak powiedziałem że napiszę skargę do ordynatora , wezwała policję i powiedziała że utrudniam jej pracę . 11 h na SOR, 4 przyjętych pacjentów, Pan z udarem 4 h na korytarzu bez opieki, gość też z karetki z podejrzeniem zawału 3 h bez EKG, pobrania krwi nic . Dlaczego Pani pije 3 kawę i plotkuje z pielęgniarkami od dwóch godzin zamiast leczyć " no bo tak ...

Dlaczego Pani pije 3 kawę i plotkuje z pielęgniarkami od dwóch godzin zamiast leczyć " no bo tak !!!"
To Krolowa decyduje komu jest dana audiencja i kiedy .
Od Dr. Małgorzaty Kortowskiej SOR w Wołominie z daleka !!!!