lekarz Małgorzata Kowalik

1,7
1,7
1,3
1,3

Prowadziłam ciążę u pani doktor - nie polecam. Zero rozmowy, informacji, wskazówek. Wychodząć z gabinetu nie byłam pewna czy wszystko było w porządku. Zdaję sobie sprawę, że dla pani doktor to już któraś tam tysięczna ciąża ale dla mnie pierwsza. Nie oczekiwałam nadskakiwania i niewiadomo jakiej atmosfery, ale rzetelnej i pełnej informacji. A tego tutaj nie było.

Prowadziła moją ciążę.Na szczęście wszystko dobrze się skończyło,ale nigdy w życiu nie poleciłabym tej Pani doktór.Na jedną pacjentkę ma tylko 10 minut,jeśli czas minie to wsztkie inne pytania można zadać, ale już na następnej wizycie.

Leczenie u Pani doktor jest długotrwałe i nie kończy się powodzeniem. Gwarantuje natomiast uszczuplenie portfela przez: częste wizyty, zabiegi i drogie leki. Zdecydowanie odradzam.