dr Malgorzata Lech

3,9
3,6
3,7
3,7

Pani dr. Lech jest bardzo kompetentnym pediatrą, dobrze leczy moje dzieci i nigdy nie spóźnia się. Wielokrotnie, w przychodni państwowej, byłam na wizytach i nigdy nie odmawia ani mi ani innym rodzicom przyjęcia chorego dziecka, choć obok w gabinecie był "wolny" lekarz ! co chyba samo przez się świadczy pozytywie o Pani Doktor i zaufaniu rodziców właśnie do niej !!! serdecznie polecam

Czytałam wcześniejsze opinie - pani Lech tez człowiek jak kończy prace pewnie tez ma inne życie niż jej praca, nie oceniajmy, chociaż rozumiem zdenerwowanie rodziców którzy przychodzą z chorymi dziecmi. Mnie choroby moich dzieci kosztowały wiele nerwów szczególnie ciagle trafianie na niekompetentnych lekarzy. Aż do momentu trafienia na Panią Lech. Byłam w prywatnej przychodni u Pani doktor . To było dla mnie totalne zaskoczenie. Przemiła osoba, kompetentna , kontaktowa, mająca wspaniały kontakt z dziecmi, przekonał się nawet mój syn z którym był straszny problem z badaniem u lekarza. Diagnozy trafne, leczenie bardzo rozsądne i skuteczne. Dodatkowo bardzo troskliwa , ciepła, prostolinijna osoba.

Super lekarz brak słów jak cudowny jest to człowiek, nie dość, że przyjmuje po godzinach to ma świetnie podejście do mojej córki, która wcześniej bała się lekarzy. Pani Małgosiu dziękuję bardzo za pomoc !

Na stronach tego portalu chciałabym podziękować ze wszystkimi honorami dla świetnego lekarza pediatry, Pani Malgorzacie Lech za wspaniałą opiekę nad moją córką!!! Moja pociecha często chorowała i inni lekarze nie trafiali z lekami dla niej. W drodze przypadku natrafilam z polecenia na w/w Panią doktor z przychodni na ul. Elekcyjna 54 w Warszawie i tu stał się przysłowiowy cud. Moja córka przestala chorować, a w pojawiających się sporadycznie infekcjach dostawać odrazu trafione leki. Nik inny nie zauważył, ze jest dzieckiem alergicznym i wymaga niestandartowego podejścia jakie zaoferowała nam Pani Małgorzata Lech. Zawsze uśmiechnięta i cierpliwie tlumaczaca przypadlosci mojej Oli. Polecam gorąco!!!!

Szczerze polecam Panią doktor- ma dobre podejście do dzieci, rzetelnie i jasno przekazuje informacje o stanie zdrowia dziecka, daje cenne wskazówki. Najlepszy z lekarzy jakich spotkałam w przychodni na Elekcyjnej. Rzeczywiście może być problem z żeby do Pani doktor się dostać.

Witam dzisiaj poświęciłam 4 godziny czekają na przyjęcie moje córki Julki (1rok i 8 miesięcy) do pani doktor Małgorzaty Lech na kontrolę ze szpitala. Ma poważne zapalenie ucha i jest na antybiotyku doktór powiedziała ze przyjmie nas po czym się okazało że zakonczyła swoją pracę o godzinie 13 i nie przyjmie.(była godzina 13:20) dziecko moje siedziało z chorymi dziećmi przez te 4 godziny osłabione że ledwo co weszłam tylko do domu musiałam jej podać lek na zniżenie temperatury. A jeszcze do tego po mnie były 2 osoby bez zapisu które zostały przyjęte. Jaka tu ma być sprawiedliwość na tym świecie skoro dzieją się takie rzeczy odprowadzam składki jak każdy a tu co . . . brak słów po prostu.

Do tej pory pierwszy pediatra, którego nie polecam. Spóźnia się do pracy codziennie ok 40 min co oznacza, że pierwsi pacjenci muszą czekać aż tyle czasu a ostatni już nie są przyjmowani. Na zwrócenie uwagi o spóźnienie Pani dosłownie odrzuciła nas obelgiami. Lekarz kompletnie bez powołania. Widzę tylko dobre opinie z prywatnej przychodni, bo tam się zapewnie nie może spodniach ani źle odnosić do pacjentów. W państwowym ZOZ ta Pani ma swój własny folwark!

Pani doktor, po raz kolejny odmówiła przyjęcia małego dziecka z wysoką gorączką (najpierw 4 miesięcznego, a teraz rocznego), bo przecież pracuje do 12. Na odchodnym udzieliła jakże cennej rady: "trzeba było przyjść rano po numerek". Tylko szkoda, że wtedy moje dziecko miało 40 st. gorączki, a dodzwonić się do przychodni rano nie sposób :( Vivat dobre samopoczucie i przestrzeganie przysięgi Hipokratesa. Zdrowia życzę.

Lekarz - Małgorzata Lech nie przyjmuje bardzo chorych pacjentów (DZIECI) z wysoką temperaturą, na 15 minut przed zakończeniem czasu swojej pracy mimo, że mają wyciągnieta kartę do Niej, tłumacząc - krzycząc (w sposób bardzo niegrzeczny )do rodziców dziecka, że się spóźnili i już nie przyjmie ich dziecka. Poprostu ubiera się i wychodzi z przychodni zostawiając chore dziecko bez konsultacji medycznej. Zaznaczam, że kilkanaście minut przed tym faktem siedzi sobie na pogaduszkach z pesonelem w pokoju socjalnym nie interesując się czy dziecko siedzące w poczekalni z rodzicami czeka na wizytę do Niej. Lekarz ta pracuje w przychodni przy ul. Elekcyjnej 54 w Warszawie. Zdecydowanie odradzam takiego lekarza, który zapomniał przysięgę Hipokratesa jak również nie obowiązuje Jej zwyczajny ludzki odruch do chorego dziecka.

Pani doktor bardzo nam pomogła. Córka miala wysoką gorączkę przez 5 dni. Inni lekarze twierdzili że to przez ząbkowanie, jedynie Pani doktor odkryła przyczynę w aftowym zapaleniu jamy ustnej i gardła. Zapisane leki pomogły błyskawicznie.