Jestem nastawiona na zdrowe, racjonale i smaczne odżywianie.
Rozgraniczam różnicę między jedzeniem, a odżywianiem, a uwierz mi, jest ona olbrzymia.

Jestem nastawiona na zdrowe, racjonale i smaczne odżywianie.
Pomagam ludziom wrócić do pełni sił stosując dewizę: Jesteś tym, co jesz.
Skupiam się na osobie wielowymiarowo, uwzględniając liczne aspekty jego życia i funkcjonowania w społeczeństwie.
Buduję świadome i zdrowe podejście do życia.

Kochani bardzo polecam Panią Małgosie . Zaangażowanie i pełen profesjonalizm pozwolił mi powrócić do życia po przejściu Ostrego Zapalenia Trzustki. Bardzo dobrze przygotowana dieta, dodana naturalna suplementacja kontrolowana przez kilka tygodni i monitorowanie mojego stanu zdrowia doprowadziła do fascynujących efektów zdrowotnych . Obecnie bardzo dobrze się czuje i myślę że w dużej mierze zawdzięczam to właśnie Pani Gosi❤❤❤❤😍🥰🌹🌹🌹🌹🌹Naprawde Polecam ze szczerego serca współpracę i kontakt

Kochani bardzo polecam Panią Małgosie .

Polecam serdecznie usługi Gosi ponieważ jako pierwsza pomogła mi z moimi dolegliwościami. Choruje na niedoczynność tarczycy od ok 15 lat i przez 12 lat nie umiałam zajść w ciążę. Dzięki diecie dostosowanej do moich wyników po roku czasu schudłam 19 kg i udało się - zaszłam w ciążę. Pani Gosia jest naprawdę profesjonalną i wspaniałą osobą dlatego wszystkim polecam jej usługi

Pani Małgorzata jest cudowna, bardzo miła, zawsze wychodzę z gabinetu pełna zapału i pozytywnej energii. Każdej osobie poświęca dużo czasu, udziela wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie pytania. Ma ogromną wiedzę z zakresu dietetyki, przy ustalaniu zasad żywienia bierze pod uwagę stan zdrowia i dopasowuje zalecenia do każdego indywidualnie. Jest to jedyny dietetyk z którym osiągam długotrwałe efekty.

Fachowość, indywidualne podejście do pacjenta , ogromna empatia do drugiego człowieka. Bardzo ważne jest kompleksowe podejście Pani Małgosi, jej uprzejmość i ogromne starania.

Serdecznie polecam usługi Pani Małgosi korzystałam z oferty wielu dietetyków, których niekoniecznie interesowały wyniki moich badań i zamiast pomóc mogli mi zaszkodzić. W chorobie, którą u mnie wykryto podczas zaleconych badań nie powinnam jeść większości produktów wysokobłonnikowych, które były polecane na zbicie wagi przez inne osoby. Dlatego polecam serdecznie bo Panią Gosie interesuje pacjent a nie szybki zarobek :)

Polecam. Fachowa obsługa, indywidualne podejście do pacjenta . Rzetelna . Fajne , zdrowe,proste przepisy.

Gorąco polecam! Pani Małgosia to świetny fachowiec, doskonale potrafi dobrać odpowiednią dietę, wystarczy trzymać się zaleceń i waga sama leci w dół. W moim przypadku było to około kilograma na tydzień. Jeśli ktoś ma problem z wagą i nie potrafi schudnąć powinien odwiedzić panią Ledwoń. Dzięki niej wiem już jak i co jeść, czego nie łączyć, żeby nie przytyć, co jeść żeby utrzymać wagę. Naprawdę warto spróbować!

Podejście super ,leczymy się cała rodziną i jesteśmy zadowoleni. Czas jaki jest poświęcony pozwala na szybką diagnozę. Pacjent zawsze osiąga swój cel czy to zdrowotny czy "wagowy"(też zdrowotny:)).

Pani Małgosia bardzo mi pomogła schudnąć, jestem Pani Małgosi bardzo wdzięczna. Jeżeli ktoś potrzebuje pomocy polecam w 100% . Bardzo dziękuje :)

Pani Małgorzata jest osobą bardzo kompetentną.Szczegółowo oraz przystępnie wyjaśnia wszelkie wątpliwości, a dieta skomponowana przez panią Małgorzatę jest skuteczna.