Jestem nastawiona na zdrowe, racjonale i smaczne odżywianie.
Rozgraniczam różnicę między jedzeniem, a odżywianiem, a uwierz mi, jest ona olbrzymia.

Jestem nastawiona na zdrowe, racjonale i smaczne odżywianie.
Pomagam ludziom wrócić do pełni sił stosując dewizę: Jesteś tym, co jesz.
Skupiam się na osobie wielowymiarowo, uwzględniając liczne aspekty jego życia i funkcjonowania w społeczeństwie.
Buduję świadome i zdrowe podejście do życia.

Podejście super ,leczymy się cała rodziną i jesteśmy zadowoleni. Czas jaki jest poświęcony pozwala na szybką diagnozę. Pacjent zawsze osiąga swój cel czy to zdrowotny czy "wagowy"(też zdrowotny:)).

Gorąco polecam! Pani Małgosia to świetny fachowiec, doskonale potrafi dobrać odpowiednią dietę, wystarczy trzymać się zaleceń i waga sama leci w dół. W moim przypadku było to około kilograma na tydzień. Jeśli ktoś ma problem z wagą i nie potrafi schudnąć powinien odwiedzić panią Ledwoń. Dzięki niej wiem już jak i co jeść, czego nie łączyć, żeby nie przytyć, co jeść żeby utrzymać wagę. Naprawdę warto spróbować!

Pani Małgosia bardzo mi pomogła schudnąć, jestem Pani Małgosi bardzo wdzięczna. Jeżeli ktoś potrzebuje pomocy polecam w 100% . Bardzo dziękuje :)

Jest idealna, profesjonalna i niezastąpiona. Bardzo polecam!!!

Jest idealna, profesjonalna i niezastąpiona.
Bardzo polecam!!!