Lekarze Warszawa

Ewa Żmuda

Położna, Ginekolog położnik

BabkaMedica
Warszawa

Świetna pani doktor, chodziłam do niej z powodu cukrzycy w ciąży, super babka, kompetentna, miła i bardzo kontaktowa
Opinia dodana przez: Beata
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Ginekolog położnik
                                       lekarz Agnieszka Sotowska

lekarz Agnieszka Sotowska

Gabinety Lekarskie Łucka
Łucka 18 lok. 1802
00-845 Warszawa

Pani Doktor bardzo miła,uśmiechnięta i delikatna. Udziela konkretnych informacji. Szczerze polecam!!!
Opinia dodana przez: Marta
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Pediatra
                                       lekarz Beata Kowalewska

lekarz Beata Kowalewska

Wąchocka 8
03-934 Warszawa

Polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Neurochirurg
                                       dr n. med. Sebastian Dzierzęcki

dr n. med. Sebastian Dzierzęcki

Neurochirurg

Centrum Gamma Knife Warszawa
ul. Kondratowicza 8, budynek H, Warszawa
Warszawa

Trafiłam do dr Dzierzęckiego z oponiakiem mózgu w okolicy skroniowej.Guz niemały- średnica ok. 4 cm. Minęło 13 miesięcy od operacji. Czuję się bardzo dobrze. Lekarz -prawdziwy specjalista, cudowny człowiek, jeśli powie, że zadzwoni po operacji to dzwoni nawet po godz. 23.00. 1000-krotnie polecam. Wdzięczna pacjentka.
Opinia dodana przez: Ewa Kluczek
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Stomatolog
                                       lek. dent. Bartosz Mulawa

lek. dent. Bartosz Mulawa

StomaCare
ul.Łucka 20 lok. uż. 21
00-845 Warszawa

Nigdy wcześniej nie trafiłam do tak wspaniałego stomatologa, jakim jest dr Bartosz Mulawa. Jego usługi stomatologiczne są na najwyższym poziomie. Nie trudno zauważyć, że w swoim zawodzie jest nadzwyczaj precyzyjny, konkretny, a przy tym wrażliwy i empatyczny. Cechuje go indywidualne podejście do pacjenta, udziela rzetelnych informacji, służy pomocą i radą. Dr Bartosz Mulawa zaproponował i podjął się leczenia zębów, które wydawały się „spisane na straty”. Dzięki zastosowaniu onlay mogę na ...
Opinia dodana przez: Mariola W.
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Fizjoterapeuta
                                       dr Piotr Czyżewski

dr Piotr Czyżewski

Fizjoterapeuta

PODOS Przychodnia Lekarsko - Podologiczno - Rehabilitacyjna
ul. Ludwika Narbutta 46/48
02-541 Warszawa

Polecam w 100%. Pełen profesjonalizm! Doktor z uśmiechem i fantastycznym podejściem do dzieci. Poświęcił dużo czasu na badanie, wszystko jasno wytłumaczone. Jesteśmy zachwyceni wizytą u dr Czyżewskiego.
Opinia dodana przez: Magdalena
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Psycholog dziecięcy
                                       mgr Monika Jackowska

mgr Monika Jackowska

Psycholog dziecięcy, Psycholog

CO Tam? Psychoterapia bliska Tobie
ul. Borzymowska 19
03-294 Warszawa

Pani Monika zajmuje się moim dzieckiem cierpiącym na duże lęki od paru miesięcy. Widzę znaczną poprawę w funkcjonowaniu Oli i całej rodziny.
Opinia dodana przez: Anna
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Internista
                                       dr n. med. Zuzanna Rymarczyk

dr n. med. Zuzanna Rymarczyk

Internista, Diabetolog

Best-Med
al. Jerozolimskie 87
02-001 Warszawa

Jestem szczera i obiektywna, a mimo to, a może własnie dlatego, "daję" dr Rymarczyk 5ki w każdej z kategorii: jest miła i uprzejma, dokładnie tłumaczy, jakie badania i leki zleca i dlaczego, nie śpieszy się i jeszcze raz tłumaczy jakąś istotną kwestię, jeśli pacjent ma dodatkowe pytania. Cukrzyca nie jest "łatwą" chorobą, a dr jest 3cim z kolei diabetologiem, którego spotkałam, i dopiero przy dr Rymarczyk zauważyłam, że doktor zależy, ...
Opinia dodana przez: Lija
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Terapeuta
                                       mgr Ilona Nawrot

mgr Ilona Nawrot

Terapeuta, Seksuolog

Centrum Terapii VillaMedic
Sarmacka 19 lok. 55
Warszawa

Spotkania z panią to prawdziwa przyjemność, a problemy jakby same się rozwiązują. Pozdrawiam Patryk :)
Opinia dodana przez: Patryk

lekarz Magdalena Belka

Centrum Medyczne Wilno
Ponarska 11
03-890 Warszawa

Pani Doktor kompetentna,przemiła,bardzo zainteresowana pacjentem zarówno przed jak i po zabiegu,na dodatek miesiąc po zabiegu blizna prawie niewidoczna w bardzo widocznym miejscu.Dziekuję,podziwiam i polecam, wdzięczny pacjent Tomasz Burkacki

Joanna Wiśniewska

Radiolog

U Lekarzy - Centrum Medyczne
Bolkowska 2c/H1
01-466 Warszawa

Bardzo kompetentna i profesjonalnie prowadziła badanie USG. Niezwykle uprzejma, chętnie wyjaśniała mi wszystko. Umie rozładować napięcie, bo wszystko omawiała w trakcie badania. To rozładowywało stres, nie tworzyło dystansu. Była bardzo życzliwa i pomocna dla mnie. Polecam.

lekarz Andrzej Łuczycki

Internista, Endokrynolog

Enel Med
ul. Jana Pawła II 29
Warszawa

Bardzo dobry lekarz.Poświęcił mi dużo czasu,tyle ile potrzebowałam by wyjaśnić wszystkie moje niepewności.Wyjaśnił szczegòłowo przyczyny moich dolegliwości.A tam gdzie nie mògł dać jednoznacznej odpowiedzi,skierował na bardziej szczegòłowe badania zamiast z gòry przepisywać leki,ktòre bez zbadania przyczyny mogłyby jedynie zaleczać,uciszać symptomy.
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Aleksandra Kuźnik-Borkowska

Okulista, Okulista dziecięcy

RETINA Diagnostyka i Mikrochirurgia Oka
ul.Cieszkowskiego 1/3 lok 79/80
01-636 Warszawa

Pani Doktor bardzo sympatyczna, kompleksowo bada oczy, tłumaczy gdzie jest problem, poświęca czas pacjentowi w 100%, świetnie bada ostrość oczu i dobierze szkła. Byłem na wizycie w CM Damiana, obym spotykał tylko takich lekarzy z powołania. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Mariusz

lekarz Ewa Buniowska-Rybałt

Lux Med Sp. z.o.o.
Postępu 21C
02-676 Warszawa

Bardzo polecam panią doktor i dziękuje za jej życzliwość,empatię i poświęcony czas.Jest wspaniałą lekarką.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Urszula Klej

Lekarz rodzinny

ul. Jadźwingów 20/33
02-692 Warszawa

Gdyby wszyscy lekarze mieli takie podejście do pacjentów… Kompetencje, kontakt, zrozumienie, widoczna chęć pomocy- wszystko na rzadko spotykanym poziomie.
Opinia dodana przez: Mirosław S

Beata Śnieg

Laryngolog

Centrum Medyczne Damiana Koneser
Plac Konesera 10a
03-736 Warszawa

Pani Doktor to lekarz z powołania - kompetentna, empatyczna, z troską podchodząca do dolegliwości pacjenta, nawet pacjenta nie komercyjnego. W obecnych czasach i pogoni za pieniądzem to rzadkość godna odnotowania.
Opinia dodana przez: Dorota
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Piotr Florczuk-Dąbek

dr n. med. Piotr Florczuk-Dąbek

PODOS Przychodnia Lekarsko - Podologiczno - Rehabilitacyjna
ul. Ludwika Narbutta 46/48
02-541 Warszawa

Świetny lekarz na izbie przyjęć Medicover. Dokładna diagnoza i zlecone szczegółowe badania. Świetne podejście do pacjenta. Przy podejrzeniu zapalenia wyrostka od razu przeprowadził badania potrzebne do tomografii.
Opinia dodana przez: Przemysław

lekarz Bartosz Weiss

Szpital Solec Sp. z.o.o
ulica Solec 93
00-382 Warszawa

Empatyczny, profesjonalny oraz niosący bezinteresowną pomoc potrzebującym! Ręka po roku od operacji jak nowa! Polecam p.Doktora! Rzeczy niemożliwe operuje od ręki, na cuda trzeba chwilę poczekać.. Chirurgia ręki tylko u p. dr. Weissa!
Opinia dodana przez: Bartosz
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Psycholog
                                       mgr Łukasz Barycki

mgr Łukasz Barycki

Psycholog, Psychoterapeuta

Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO
Sienna 72
00-833 Warszawa

Trafiłem do Pana Łukasza po skierowaniu mnie prze psychiatrę z Inzpiro dr Wakarowa. Zawsze profesjonalnie przygotowany. Uważnie słucha. Cele, które sobie założyliśmy powoli zostają realizowane. Moje kontakty z bliskim bardzo się poprawiły. W sumie są dobre jak nigdy nie były. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Sebastian
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Okulista
                                       lekarz Małgorzata Zaraś

lekarz Małgorzata Zaraś

Centrum Medyczne CMP Ochota
Grójecka 132
02-390 Warszawa

Fantastyczna, miła, dokładna, na spokojnie wszystko tłumaczy, jeszcze się wczesniej nie spotkałem z tak kompetentnym i mądrym lekarzem, a przy tym z tak dobrym kontaktem... na prawdę szacunek
Opinia dodana przez: Paweł