Lekarze Warszawa

Psycholog, Psychoterapeuta

Centrum Terapii VillaMedic
Sarmacka 19 lok. 55
Warszawa

Polecam pracę z panią Joasią bo jak mało kto potrafi zrozumieć drugiego człowieka i do niego dotrzeć. Dzięki terapii znalazłam wreszcie sens, a Pani serdeczność motwuje mnie i napędza we mnie ten motor :-)
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Chirurg naczyniowy
                                       lekarz Amro Alsharabi

lekarz Amro Alsharabi

Chirurg naczyniowy

BoraClinic Centrum Medyczne
Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 37
03-982 Warszawa

Jestem niezmiernie zadowolona z mojej wizyty u Dr Amro Alsharabi. Chirurg nie tylko okazał się być doskonałym fachowcem, ale również był niezwykle życzliwy i cierpliwy, wyjaśniając każdy etap mojego leczenia w sposób, który był zrozumiały dla mnie. Jego profesjonalizm i empatia sprawiły, iż czułam się komfortowo i pewnie przez cały proces. Gorąco polecam tego chirurga każdemu, kto szuka wysokiej jakości opieki medycznej.

dr n. med. Jacek Lewandowski

Internista, Kardiolog

Warszawski Uniwersytet Medyczny - Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny w Warszawie - Klinika Chorób Wewnętrznych, Nadciśnienia Tętniczego i Angiologii
Warszawa

Wybitny specjalista, bardzo rzetelnie podchodzi do pacjenta, tłumaczy choroby,kompetentny - godny polecenia Marek Chrołowski
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Bartosz Godek

Premium Medical
Kobielska 23
04-359 Warszawa

Super miły lekarz,zaangażowany.Tłumaczy,widac ze zalezy mu na pacjencie.profesjonalne podejscie.polecam
Opinia dodana przez: Klaudia

lek. med. Nina Seklecka

Endokrynolog, Internista

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Wilmed
Wiktorii Wiedeńskiej 9a lok. U2
02-954 Warszawa

Pani Doktor jest nie tylko świetnym specjalistą, ale także umie słuchać pacjenta, jest otwarta, przyjazna i niezwykle miło się z nią rozmawia podczas wizyty. Za każdym razem doskonale wiem, dlaczego podejmujemy taką formę leczenia, jakie są powody, na co mam uważać. Pani Doktor kompleksowo podchodzi do pacjenta- mówi o wszystkich aspektach, które mogą pomóc w leczeniu. Bardzo polecam !!!
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Miłosz Gromelski

Endokrynolog

Centrum Medyczne Wilno
Ponarska 11
03-890 Warszawa

Super lekarz i jego indywidualne podejście do pacjenta. Zmienili mi lekarza ,ale i zazwyczaj nowymi sytuacjami się stresuje . Ale dziś na wizycie w ramach NFZ nie czułam spięcia . Lekarzy super tłumaczy i wyjaśnia .
Opinia dodana przez: Dorota S

lekarz Kinga Brożek-Szymańska

Centrum Medicover Puławska
Puławska 278
02-819 Warszawa

Lekarz z bardzo dużym doświadczeniem. Profesjonalna, kontaktowa, miła, uprzejma, bardzo pomocna, wrażliwa pani doktor. Zawsze chętnie do niej wracam.
Opinia dodana przez: Marian

lek. dent. Katarzyna Joniak-Guziewska

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Całodobowe Centrum Stomatologii Ludna
Ludna 10a
00-414 Warszawa

Perfekcja w każdym milimetrze zębów moich dzieci . Zastanawiam się jak one bez oporów siadają na ten fotel tortur ale to sprawia Pani Doktor Katarzyna . Zawsze uśmiechnięta i pełna balsamicznego działania na dziecięce charakterki . Polecam-rodzic

lekarz Anna Widmańska-Grzywaczewska

Stomatolog, Ortodonta

Szpital Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46
02-739 Warszawa

Świetny lekarz oraz osobiście przemiła kobieta. Polecam dla tych, którzy chcą mieć murowany efekt oraz być obsłużonym z uśmiechem. Goraco polecam.

lek. med. Urszula Mielecka

Internista, Kardiolog

Centrum Medyczne Damiana - Foksal
Folsal 3/5
00-366 Warszawa

bardzo merytoryczne podejście, dokładność i staranność w leczeniu. niezwykle uprzejma, ciepła osoba, która w sposób profesjonalny jest przygotowana do wizyty. zleca badania, aby jak najlepiej zdiagnozować dolegliwości.
Opinia dodana przez: ola

lekarz Jarosław Stobiecki

Lekarz rodzinny, Pediatra

Stawki 4 A/6
00-193 Warszawa

Lekarz świetny zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Pierwszy raz trafiłam na kogoś takiego. Miły, nigdy nie odmówi pomocy a do tego kompetentny. Oby więcej takich lekarzy
Opinia dodana przez: Dagmara

lek. med. Agnieszka Kołkowska-Leśniak

Internista, Hematolog

Wiktorii Wiedeńskiej 7/10
02-954 Warszawa

Pani Agnieszka to wysokiej klasy specjalistka jako lekarz hematolog.Wzbudza zaufanie i wykazuje troskę o pacjenta.Zaliczyłem pierwszą wizytę ale chciałbym nadal być leczony przez Panią Agnieszkę bo swoją wiedzą daje pacjentowi nadzieje na skuteczne leczenie. G.Strzelczyk
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Reumatolog
                                       lek. med. Małgorzata Gryka - Marton

lek. med. Małgorzata Gryka - Marton

Reumatolog

Centrum Medyczne Damiana - Wałbrzyska
Wałbrzyska 46
02-739 Warszawa

Wspaniała kobieta. Duża wiedza i kompetencje, podejście profesjonalne do chorego, wysłucha uważnie i zawsze daje nadzieje.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Emilia Sołtan

Centrum Onkologii - Instytut im. M. Skłodowskiej - Curie
Roentgena 5, Warszawa
02-781 Warszawa

Kompetentna, uprzejma i skuteczna. Mąż miał tętniaka mózgu, tydzień po wizycie u pani doktor miał ustalony szybki termin operacji. Polecam z całego serca.

lekarz Maria Nowacka

Centrum Medicover Aleje Jerozolimskie
Al. Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa

Pani doktor przyjęła synka i zajęła się nim jak własnym dzieckiem. Lekarka z powołaniem!!!! Oby takich więcej lekarzy
Opinia dodana przez: Olga K

dr n. med. Ewa Matyska-Piekarska

Internista, Reumatolog

Puławska 270
02-819 Warszawa

wspaniała,cierpliwa, kompetentna Pani Doktor. Wybrałam Ją spośród wielu specjalistów i wybór był słuszny. Jestem już po kilku wizytach i mój zachwyt lekarzem, podejściem do pacjenta i jego problemu z każdą wizytą się umacnia. Polecam gorąco!
Opinia dodana przez: ewa

lekarz Michał Romiszewski

Rydygiera 11A/9
01-793 Warszawa

Lekarz godny polecenia. Duże zaangażowanie. Dokładnie zbadał dziecko. Odpowiedział na wszystkie pytania.
Opinia dodana przez: Sergiu

lek. dent. Marta Siewert

Enel Med
ul. Jana Pawła II 29
Warszawa

Tłumaczy jasno i wyraźnie, wyrywa zęby sprawnie i co najważniejsze - delikatnie, by nie uszkodzić dziąseł i innych zębów, umie wczuć się w stan pacjenta. Pełen profesjonalizm !!!
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Okulista
                                       lek. med. Magdalena Dębska

lek. med. Magdalena Dębska

Centrum Medyczne Damiana Koneser
Plac Konesera 10a
03-736 Warszawa

Serdecznie dziękuję Pani dr Magdalenie Dębskiej, Osobie Wyjątkowej pod każdym względem, profesjonalnym i po prostu ludzkim, stała się dla mnie uosobieniem wartości znanych już starożytnym Grekom, jak Piękno, Dobro i Prawda, a Asklepios, "opiekun" lekarzy, i Hipokrates, "ojciec" medycyny, byliby z Niej dumni. Piękno i Dobro to oczywiste, to widzi się i czuje od pierwszych chwil jej profesjonalnej, służącej dobru pacjenta opieki, spełnianej z zaangażowaniem i troską. A Prawda przejawia ...
Opinia dodana przez: Andrzej
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Medycyna estetyczna
                                       lek. med. Barbara Offert

lek. med. Barbara Offert

Medycyna estetyczna, Chirurg dziecięcy

Formmed Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Warszawska 197 d
05-082 Warszawa

Pani dr Barbara Offert to lekarz, którego będę polecać zawsze, wszędzie i wszystkim Rodzicom, którzy muszą zdecydować się na leczenie chirurgiczne swojego dzecka! Nasza córka już jest po operacji. Wszystko przebiegło dokładnie tak, jak opisała Pani doktor. Doświadczona i profesjonalna specjalistka!
Opinia dodana przez: Maria