lekarz Małgorzata Milejska-Lewandowska

Ginekolog położnik

Liczba opinii: 2
Średnia ocen:1,1/5
Opinie:2
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,5
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
1,2/5
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
2,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0

Odradzam wizyty u Pani doktor! Miałam robione u niej drugie badanie prenatalne. Już na początku mówiła, że mało co będzie widać bo mam taki brzuch a nie inny (to nie wiem jaki brzuch powinno mieć się w ciąży). Jak byłam w 3 miesiącu na tym badaniu u kogoś innego to jakoś nie było problemu, wszystko było widać i to dość wyraźnie. Dziś nie dość, że dziecko większe to nic nie mogła znaleźć, nic nie mówiła co teraz ogląda czy jest w normie... Jak zapytałam czy wszystko ok to powiedziała mi ...

Odradzam wizyty u Pani doktor! Miałam robione u niej drugie badanie prenatalne. Już na początku mówiła, że mało co będzie widać bo mam taki brzuch a nie inny (to nie wiem jaki brzuch powinno mieć się w ciąży). Jak byłam w 3 miesiącu na tym badaniu u kogoś innego to jakoś nie było problemu, wszystko było widać i to dość wyraźnie. Dziś nie dość, że dziecko większe to nic nie mogła znaleźć, nic nie mówiła co teraz ogląda czy jest w normie... Jak zapytałam czy wszystko ok to powiedziała mi tyle, że na koniec badania mi powie więc byłam cholernie spięta. Co chwilę narzekała, że albo dziecko się za bardzo rusza albo potem leży i nie chce się obrócić... Usg było bolesne a jeszcze 6 razy walnęła mnie głowicą w brzuch aby dzidzia zmieniła miejsce bo chciała coś tam sprawdzić a dzidzia nic... Pierwszy raz spotkałam się z czymś takim... Na koniec Pani doktor jeszcze mi dowaliła, że na pierwszym badaniu prenatalnym NT wynosiło 2,2 i to jest za dużo, na górnej granicy, że ryzyko zespołu Downa wynosiło 1:393 i dlaczego nie robiłam u niej aminopunkcji... Ale się wkurzyłam...te wyniki widziało 3 lekarzy i każdy powiedział, że jest w normie. Byłam u genetyka i stwierdziliśmy, że nie jest to tak duże ryzyko aby wykonać takie badanie jak aminopunkcja...tym bardziej, że bete miałam dobrą... Powiedziała mi, że powinnam była zrobić, że dziś połowy rzeczy nie było widać, że jak dziecko będzie chore to żebym nie przyszła do niej z pretensjami!

WięcejMniej
1/5
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0

Nie polecam! Pani doktor nabija się z pacjentek , jest niesympatyczna , opryskliwa i sarkastyczna. Nerwowa i niemiła atmosfera w gabinecie, zostalam obrażona że jestem gruba i głucha! Pani doktor nie tłumaczy nawet jak się zachować na badaniu ( podkreślałam że to moje pierwsze tego typu) po czym krzyczala gdy coś źle zrobiłam. Wizyta trwała 5 min bo pani doktor się śpieszyło do domu ( byłam ostatnią pacjentką). Potrząsała moim brzuchem by dziecko się poruszyło bo nie chciało jej się czekać aż się obróci.. badanie kosztowało ponad 200 zł a ...

Nie polecam! Pani doktor nabija się z pacjentek , jest niesympatyczna , opryskliwa i sarkastyczna. Nerwowa i niemiła atmosfera w gabinecie, zostalam obrażona że jestem gruba i głucha! Pani doktor nie tłumaczy nawet jak się zachować na badaniu ( podkreślałam że to moje pierwsze tego typu) po czym krzyczala gdy coś źle zrobiłam. Wizyta trwała 5 min bo pani doktor się śpieszyło do domu ( byłam ostatnią pacjentką). Potrząsała moim brzuchem by dziecko się poruszyło bo nie chciało jej się czekać aż się obróci.. badanie kosztowało ponad 200 zł a nie dowiedziałam się nic a zdjęcie USG które dostałam to chyba jakiś żart ! Nic na nim nie widać.. Dosłownie nic.
Ps. Po wizycie dowiedziałam się że to ta sama pani doktor , która kazała mojej mamie usunąć ciążę, bo rzekomo dzidziuś ma guza w głowie i urodzi się ciężko chory. Przy czym inny lekarz (Dr Cnota) powiedział : całe szczęście , że mama nie zgodziła się na aborcję bo dziecko jest całkowicie zdrowe ! Mój brat urodził się piękny i zdrowy .
Skandal ! To nie tylko moja opinia tylko wielu osób.

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat