dr n. med. Małgorzata Muchacka-Bianga

Pediatra

Wspaniała, niezwykła... Zawsze cierpliwe wysluchuje, analizuje wszystko co mowi rodzic, nikomu nie ufam tak jak jej - nie zdarzylo mi sie by jej diagnoza byla nietrafna, a leczę u niej juz drugie dziecko. Czasami wystarczy ze zadzwonię i udziela porady przez telefon. Absolutnie lekarz z powołania. Gosia

Gosia

Wspaniały lekarz. Bardzo kompleksowo podchodzi do problemu. W skomplikowanym przypadku (takim jak nasz) przeprowadza bardzo dokładny wywiad co bardzo rzadko się zdarza. Zawsze ma czas dla pacjenta. Bardzo często pomaga telefonicznie. Jesteśmy pani doktor bardzo wdzięczni za całokształt.

Byliśmy zadowoleni, dopóki dziecko nie zaczęło często chorować. Pani doktor kompletnie nie miała pomysłu na leczenie. Najczęściej dostawaliśmy syropek prawoślazowy. Z grubszymi tematami nie daje rady. Kiedyś dziecko dostało temp. powyżej 41 st., zadzwoniłam z prośbą o wizytę prywatną. Pani doktor powiedziała, że nie przyjedzie bo miała dużo pacjentów i jest zmęczona. Chyba trochę minęła się z powołaniem.

Pediatra Nr 1!. Pani Dr jest rewelacyjna. Lekarz z powołania. Zawsze stawia dobrą diagnoze i ma czas na wizycie aby wszystko dokładnie omówić. Zawsze odbiera tel, a jeśli nie może to oddzwania. Polecam z czystym sercem. U Pani Dr gabinety są podzielone na dzieci zdrowe i chore, dzieki temu zdrowe dzieci nie zarażają się od chorych. To bardzo ważne, kiedy przychodzi się z niemolwaczkiem np, do szczepienia. POLECAM!!! Kinga

Rewelacja nie znam takiego pediatry z taką intuicją i profesjonalizmem w leczeniu. Super lekarz nie ufam już innym i nawet jak byłam zmuszona do wizyty u innego lekarza bo Pani doktor była na feriach:) to jak tylko wróciła to zaraz bieglismy do niej sprawdzić czy napewno diagnoza była dobra.Ale najważniejsze antybiotyki to dla Pani doktor ostateczność i dzięki temu miedzy innymi moja czteroletnia córka która od 6 miesiąca życia chodziła do żłobka antybiotyk w swoim życiu dostała raptem 3 razy co uważam za duży sukces w tej chwili odporność ma rewelacyjną - w dużej mierze dzięki Pani Doktor. Najlepsza jaką znam poprostu rewelacja gorąco polecam każdej mamie:)

Świetna kobieta i cudowny lekarz.Wczesniej niestety miałam styczność z kilkoma pediatrami-prywatnie oczywiście-no i koszmar.Panią Doktor znam już ponad 4 lata i wielokrotnie moje dzieciaki obywają się bez antybiotyków,które są ostatecznością.Poza tym każda choroba powoduje wielkie zaangażowanie ze strony Pani Doktor-szuka przyczyny i ewentulalnie specalistycznych konsultacji.Jedynym minusem są opóźnienia w przyjmowaniu-no ale cóż, warto poczekać dla zdrowia dzieci.Gorąco polecam i życzę Pani Doktor 100 lat życia,albo i więcej:)

Znam Panią doktor od prawie 6 lat. Opiekuje się moimi dwiema córkami. Zawsze prawidłowo stawia diagnozy, unika podawania antybiotyków i pozwala nawet na codzienny kontakt telefoniczny. Z ręką na sercu polecam ją każdemu kto chce pomóc walczyć z chorobą swojemu dziecku. Jest miła, kompetenta i poświęca tyle uwagi ile potrzebuje pacjent. Wszystko spokojnie wytłumaczy. Jedyny minus to czasem wizyty się obsuwają w czasie, ale dla na Takiego Lekarza warto poczekać :-)

Lekarz godny polecenia, stawia trafne diagnozy, poświęca max czasu dla pacjenta, ma się wrażenie że jest się najważniejszym :). Polecam gorąco rodzicom którzy mają chore dzieci na cukrzycę.

najlapszy lekarz na śląsku !!! moją córeczkę z temp 40C oglądało 2 pediatrów w przeciągu 3 dni wlewałam w nia wszystkie leki jakie mi przepisano , poprawy nie było byłam zdruzgotana bo zaden lekarz nie wiedział tak naprawdę co robić , ktos dał mi tel do pani doktor , zadzwoniłam a ona zdiagnozowała TRAFNIE !!!dziecko przez tel. Od dwóch lat chodzimy tylko do niej wspaniały lekarz i człowiek z sercem do pacjenta ,nie przepisuje bezsensownych atybiotyków stara się leczyć zapobiegawczo ,kiedyś w sytuacji kryzysowej nawet w swięta nas przyjęła

Zdecydowanie najlepszy pediatra jakiego znamy. Z ludzkim podejściem do dzieci, zawsze chętna do pomocy (nie tylko dzieciom, często pomagała także dorosłym w znalezieniu dobrego lekarza). Chętnie i dokładnie tłumaczy chorobę i metody jej leczenia ale także rozwiewa wiele wątpliowści, które ciągle dręczą matki ;) To lekarz z powołania, nie tylko starający się zarobić na pacjencie - ponowne wizyty czasami bezpłatne, czasami po konsultacji telefonicznej stwierdza, że nie ma potrzeby przyjeżdzać. Pani dokotor jest też zawsze pomocna podczas podróży zagranicznych, gdy udziela nam porady telefonicznie. Gorąco polecam!!!

Wciąż poszukujesz "Pediatra Katowice"?

GCZD
medyków 16