dr n. med. Małgorzata Niemojewska

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

3,6
3,6
3,4

Od dziecka borykam się z Atopowym zapaleniem skóry. Przez wiele lat próbowano mnie leczyć sterydami co dawało krótko trwałą poprawę. Pani Doktor Malgorzata Niemojewska zajęła się mną z wielką dbałością i zaangażowaniem lecząc, a nie zaleczając objawy. Jest Lekarzem z niesamowitą wiedzą co potwierdziła przy każdych kolejnych wizytach. Jeśli miałbym polecić jakiegokolwiek lekarza to z czystym sumieniem i z przyjemnością. Chciałbym więcej takich lekarzy!!!!!!

Jedna z najlepszych dermatologów u jakich mogłem być. Trafiłem do Pani Doktor z problemem nadmiernej potliwości. Nie owijała w bawełne, konkretnie. Dobieraliśmy terapie od botoxu po przez zmianę diety. Super Pani Doktor Gorąco polecam

Gorąco polecam

Witam. Przyszłam do lekarza na komputerowe badanie pieprzyków. Pani stwierdziła, że ona będzie tu decydować w jaki sposób obejrzy pieprzyki. Mam ich dużo oraz różnego rodzaju i chciałam aby lekarz porządnie je obejrzał, ale Pani doktor ogólnie popatrzyła. Na max 3 zerknęła przez swoją lupkę i skupiła bardziej swoją uwagę na opaleniznę (mamy środek wakacji). Dziwne bo kilka lat temu inny dermatolog zlecił mi wycięcie jednego z tych pieprzyków tylko człowiek młody i głupi tego nie zrobił a teraz z tym pieprzykiem jest chyba wszystko ok. Od pasa w dół w ogóle nie obejrzała pieprzyków. Wizyta max 7 min na NFZ.

PRZESTRZEGAM PRZED TYM LEKARZEM!!! Kobieta bez wiedzy!! Jak macie okazje idźcie do innego lekarza! Tragedia! Prostackie wyzywanie ludzi nic więcej. Arogancja, zero kultury. Wydziera się z gabinetu, wszystko słychać. Zero poszanowania dla pacjenta. Powinno się na nią skargę napisać. Przepisuje leki bez pojęcia, jak leci. Pokaz chamstwa i prostactwa.

Pani doktor bardzo jasno i klarownie tłumaczyła mi wszystko. Czułem, że jestem w odpowiednich rękach. Polecam gorąco

Polecam gorąco