lekarz Małgorzata Olesiak-Andryszczak

2,7

Zaznaczam, że ocena odnosi się jedynie do punktualności przyjmowania pacjentów przez Panią doktor w Centrum Medycznym Sonokard, natomiast nie do samych kompetencji lekarskich (te moja żona ocenia jako dobre). Niestety, żadna z wcześniej umówionych wizyt mojej żony nie odbyła się o wyznaczonej godzinie, w tym za każdym razem przesunięcie wynosiło co najmniej pół godziny. Miało to miejsce także, gdy wizyta była jedną z pierwszych danego dnia. Obsługa Centrum Medycznego informuje zarówno za pośrednictwem sms-a jak i po przybyciu na miejsce o spodziewanym opóźnieniu, jednak i na tej informacji trudno polegać. W jednym przypadku, spodziewane opóźnienie wg. sms-u oraz już uzyskane na miejscu to odpowiednio 20 minut i pół godziny, podczas gdy faktycznie wyniosło ono ponad godzinę. Podsumowując, planując wizytę w Centrum Medycznym Sonokard należy spodziewać się opóźnień. Jednocześnie można życzyć sobie, żeby z czasem nastąpiła poprawa jakości obsługi klientów, którzy płacąc niemałe pieniądze za wizytę oczekują lepszych standardów (notabene ujętych w deklaracji, którą można znaleźć zawieszoną na jednej ze ścian Centrum). :)

Wykonywałam u pani Doktor wszystkie badania prenatalne. Polecam wszystkim przyszłym mamom! pani doktor wszystko nam wyjaśniła, skierowała na odpowiednie badania dodatkowe, poniewaz moja ciąża była niestety z komplikacjami. Czulismy się razem z moim mężem bezpiecznie. A dzieki temu, że problem u dziecka była przez panią Doktor zdiagnozowany prenatlnie, leczenie dziecka po porodzie było dla nas na pewno mniejszym stresem. Jeszcze raz bardzo polecam!!

Zostałam skierowana do Pani doktor na badanie 3D, przez mojego lekarza ginekologa prowadzącego ciąże. Pani doktor nie umiała odczytać prawidłowo obrazu dziecka nastraszyła nas niepotrzebnie ponieważ dziecko urodziło się zdrowe. Nie potrzebny stres i tyle Pani doktor jest młoda i musi się jeszcze wiele nauczyć.Nie polecam!