lekarz Małgorzata Pachota

1,5
1,3
1,1
1,2

Nie polecam Pani doktor. Jest totalnie nie kompetentna. Powinna poszukać innej pracy lub doszkolić swoją wiedzę.

Arogancja w zachowaniu. Lekarzowi wydaje się, że zjadł wszystkie rozumy. Wiek pani okulistki wskazuje na podejście do pacjenta z czasów komuny. Nie polecam, a wręcz zdecydowanie odradzam

zdecydowanie odradzam

Niestety ale tacy ludzie nie powinni mieć pracy wymagającej kontaktu z innymi ludzi. Arogancja, chamstwo, totalny brak szacunku. W normalnych firmach przez poziom toksyczności rezygnuje się z pracy takich osób.

Zgadzam się z opinią przedmówców beznadziejny lekarz. Byłem już kilka razy ze względu na konieczność badań okresowych. Nie polecam. Uparła się na czerwony stołek i każe na nim siadać... Teraz nagle wydał się jej mój wzrok zbyt słaby i nie wydała pozytywnej opinii... natomiast wydała zgodę na dalsze badania celem dobrania szkieł... kasa... i to jest lekarz!!! Nie polecam.

Niestety zgadzam się z negatywnymi opiniami o pracy tej okulistki. Pierwszy raz mogło się zdarzyć, ale jeśli sytuacja powtarza się przy drugiej wizycie, to nie jest przypadek, czy gorszy dzień. Przede wszystkim diagnoza niezbyt trafna, do tego zachowanie lekarki pozostawia sporo do życzenia.

Nie polecam Pani doktor. Naprawdę byłem w szoku jak przebiegło badanie, Pani była nieuprzejma, nie miła, zafiksowana na koronę, zamiast skupić się na badaniu wzorku. Przyszedłem z starymi okularami, żeby zbadać wzrok i co za tym idzie, poznać wadę i kupić nowe okulary. Moje stare były nieodpowiednie dla mnie, to fakt, ale wypominanie mi tego i szydzenie z faktu że mam źle dobrane okulary to szczyt cham**wa. Po to właśnie miałem wizytę. Pani doktor, jak sama Pani wie, wada się pogarsza, więc to logiczne, że okulary po jakimś czasie stają się nieodpowiednie, nie ma potrzeby krytykować tego faktu. Radzę przejść na emeryturę albo przestać być opryskliwym.

Po raz pierwszy przyszedłem do okulisty, spodziewałem się konkretnego badania i wywiadu. Niestety 4 minuty wizyty to jak na moje "oko" za mało i bez badania oczu to ja sobie pójdę do kolegi żeby mi zerknął czy jest ok. Nie Polecam, nie będę polecał, szkoda czasu i pieniędzy!!! Poza tym wada jaka została u mnie wykryta u innego lekarza ma się nijak do wyniku od Pani MP. Pani MP powinna sama zrezygnować z tej funkcji - po prostu się nie nadaje na LEKARZA a co dopiero OKULISTĘ !!!!

Nie Polecam, nie będę polecał, szkoda czasu i pieniędzy!!!

Bardzo nieprzyjemna lekarka, niegrzeczna i bardzo zrozumiała. Szkoda że w prywatnych klinikach zatrudniają takie osoby. Szkoda czasu i pieniędzy na wizytę.

Zgadzam się w 100 % z przedmówcami, beznadziejny lekarz. Poszedłem bo okulista dziecięcy, zero kontaktu z dzieckiem, robiła mu badania jakby był dorosły, na moje pytania odpowiadała jakby od niechenia.

Bezszczelna baba!!! Chyba bije rekordy w szybkości badania pacjenta. Jest arogancka, nie miła, traktuje człowieka jak smiecia!!! Stawia diagnozy wyssane z palca!!! Nigdy wiecej nie pójdę do tego koniowała!!!