Pani Doktor z dużą klasą, droga, ale profesionalna. Od siedmiu lat wszystkie wypełnienia jej "produkcji" mam na swoim miejscu. Tłumaczenie diagnozy może trochę zbyt profesionalnym językiem, ale za to spojrzenie na dolegliwośc bardzo kompleksowe. Zdecydowanie godna polecenia.

Profesjonalizm w każdym calu. Bardzo dobry kontakt, sympatyczna atmosfera. . Polecam każdemu!!!

Naprawdę warto! Można powiedzieć wiele, kompetencje i opis problemu w przypadku Pani Małgosi są bardzo profeslonalne. Miła, jak na stomatologa delikatna. Polecam bez wątpliwości. Znam tylko jednego jeszcze specjalistę w tej dziedzinie, który jest tak dobry.

Profesjonalizm w każdym calu. Bardzo dobry kontakt i dobry humor. Pani doktor uratowała stałe siódemki mojego dziecka, po partackiej diagnozie innej pani doktor. A ceny, no cóż - jak to w prywatnych gabinetach...

Jest to profesjonalista jakich mało, warto pojechać nawet z innego miasta. Nie spotkałam tak dobrego stomatologa pod każdym względem i podejścia do pacjenta i omówienia jego problemów. Polecam każdemu!!! Naprawdę warto

zdecydowanie nie polecam. Przecież ide do lekarza po to, zeby mnie poinformowal o tym co jest do zrobienia i ewentualnie wytlumaczyl na czym to leczenie ma polegac (np wybielanie), nie kazdy konczy studia medyczne.nie musze sie na wszystkim znac..znalazla raptem 2 male ubytki jak sama powiedziala a mina i sposob potraktowania pacjenta pozostawia wiele do zyczenia..czulam sie jakbym nie byla u stomatologa co najmniej wieki.. arogancka, nieuprzejma, i nastawiona na kase

Polecam Panią doktor. To wysokiej klasy specjalista. Bardzo miła osoba i z bardzo dobrym podejściem zarówno do dorosłych jak i do dzieci. Fakt, ze może nie należy do najtańszych, ale za fachowość warto zapłacić