lekarz Małgorzata Potentas

Internista

Za mało tych gwiazdek oceniających osobowość i podejście do wykonywania swojej pracy w przypadku Pani Doktor. Właściwie wszystko zostało napisane tutaj już wcześniej, Ja chciałbym tylko dodać to, że marzy mi się aby chociaż jakaś część naszych lekarzy podchodziła do tego co robią i do pacjenta z takim zaangażowaniem jak ona.

Pani Gosia jest najcudowniejszą lekarką jaką poznałam! Od urodzenia miałam jednego lekarza pierwszego kontaku, przyszedł czas na zmiany (tak, po 25 latach...) i trafiłam w ręce właśnie tej Pani. Lepiej być nie mogło! Jest przesympatyczna, dociekliwa, widać że dobro pacjenta jest dla niej ważne! Z całego serca życzę jej sukcesów! Justyna

Justyna

Nigdy jeszcze nie spotkałam tak przemiłej i pomocnej osoby- aż się czuje, że jest się mile widzianym pacjentem i Pani Doktor z całej siły chce pomóc. Przy tym wszystko cierpliwie wytłumaczy, dopyta się o szczegóły, ogólny stan zdrowia i samopoczucie... bardzo, bardzo polecam- Doktorka na medal!

Jestem pod dużym wrażeniem - pani doktor jest zapewne jeszcze bardzo młodą osobą, a zaskakuje wiedzą, oczytaniem, niezwykłym wyczuciem i zaangażowaniem. Tak przemiła i sympatyczna, tak oddana pacjentowi, że aż chce się chodzić do takiego lekarza. To miło, że są tacy lekarze. Fantastyczna!!!

Zdecydowanie polecam Panią Dr!Przy wizycie ,,po receptę",zapytała,czy coś się dzieje może poza tym,jak ogólne samopoczucie,czy coś nie dolega,czy może w czymś jeszcze pomóc!Nigdy nie spotkałam równie uprzejmej lekarki!Wytłumaczyła,jak działa lek,sprawdziła cenę,zapisała wszystko na dodatkowej kartce. Oceniam na 6 z plusem

Niesamowita lekarka! Cierpliwie tłumaczy na czym polega choroba, co może ją wywołać i jak z nią walczyć. Rzadko się zdarza, aby lekarz tak dokładnie wytłumaczył pacjentowi proces leczenia. Dlatego też szczerze polecam wizytę u Pani Doktor!

dr Małgorzata Potentas to lekarz na medal! Poświęca pacjentowi maksimum uwagi, wychodzi na przeciw, jestem przy tym uprzejma, miła i kompetentna, po prostu wspaniała!! Pani Potentas jest niekwestionowanym wzorem lekarzy. Tylko brać przykład :)

Pani Doktor jest wspaniała. Niesamowicie zaangażowana. Kultura, uprzejmość, dociekliwość, dokładne badanie, szczegółowy wywiad i sto procent otwartości na pacjenta. Więcej takich Lekarzy! :)

Pani Małgorzata Potentas jest zdecydowanie godna polecenia! Jest zawsze zaangażowana, przemiła i kulturalna. Lekarz jak z bajki!

naprawde godna zaufania. Nie patrzy na zegarek tylko cierpliwie slucha pacjenta. Lekarz z powolania!

Wciąż poszukujesz "Internista Warszawa"?

Przychodnia Lekarska
Płocka 49