dr Małgorzata Rydlewska-Fojut

Okulista dziecięcy

Pani Doktor to wybitny specjalista i fachowiec o ponadprzeciętnej wiedzy. Jej niezwykła cierpliwość jest ukojeniem dla małych pacjentów i ich rodziców. Taki lekarz nie potrzebuje polecenia, czego dowodem są kolejki pacjentów, jednak zdecydowałam się napisać opinię z poczucia ogromnej wdzięczności i szacunku do pani Doktor. Takich specjalistów w dzisiejszych czasach jest garstka. Jednym slowem- najlepszy okulista pod sloncem!

Byliśmy dzisiaj u Pani doktor i jestem w szoku. Moje dziecko na widok jakiego kolejek lekarza wpada w szał a tutaj pełne zdziwienie młody od razu złapał kontakt. Niesamowite podejście do dziecka i cierpliwośc wszystko jasno wytłumaczone napewno wrócimy. Dodam że Kacper ma 2 latka a inni lekarze informowali nas ze dopiero po 3 roku życia można zbadać wzrok a tutaj dowiedzieliśmy się ze juz po ukończeniu 1 roku życia powinno się zbadać dziecku wzrok. Bardzo dziękujemy i polecam!!

Nie polecam pani doktor. Brak podejścia do dziecka, strasznie oschła.Wizyta trwała bardzo krótko, zapisała okulary bez jakichkolwiek wyjaśnień.

Mój syn urodził się z wrodzonym bielmem rogówki. Pani Małgorzata zbadała dziecko już w 10 dniu życia i widać było że wie co robi. Dzięki Pani Małgorzacie dowiedziałem się co i jak dalej mam robić by pomóc dziecku w odzyskaniu wzroku. Szczegółowy opis w książeczce zdrowia dziecka wykonany przez Panią Małgorzatę przyczynił się do błyskawicznej decyzji prof. Edwarda Wylęgały do przyjęcia dziecka na odział szpitalny.

Lekarka z bardzo dobrym podejściem do maleńkich dzieci- traktująca je z należnym szacunkiem- jak małego człowieka który też ma swoje uczucia, nastroje, lepszy lub gorszy dzień- a nie jak to się czasami zdarza jak "intruza"który przeszkadza. Tłumaczy co i jak, odpowiada na pytania starając się objaśnić zagadnienie i rozwiać wątpliwości. Jak najbardziej polecam Panią doktor jako osobę kompetentną i wiedzącą co robi.

Jak najbardziej polecam Panią doktor jako osobę kompetentną i wiedzącą co robi.

Lekarz z powołania lecz ograniczamy naszym chorym nfz-tem. Kpina by w styczniu mieli już wyczerpany limit na rok następny. Nie przyjmują już małych pacjentów. Tyle się mówi o polityce pro rodzinnej ale już umożliwić rodzicom dbanie o zdrowie i prawidłowy rozwój to już nie. Rodzice po przyjściu pociechy na swiat została pozostawieni samym sobie - no chyba że stać ich na prywatne,kosztowne wizyty !!!!

Trafiliśmy do pani doktor z naszym 3 letnim synkiem, tak naprawde aby potwierdzić diagnoze jednak po wizycie u pani doktor do poprzedniej lekarki nie wrócimy, niebo do ziemi a poprzednia wizyta tez była prywatna. Pani doktor dużo czasu poswięca małym pacjentą , nie spieszy się wytłumaczy wszystko!! Pani w recepcji to kolejny plus tego gabinetu.

Rewelacja,trafiliśmy z 8-letnim synkiem, który strasznie często" trzepotał" powiekami.Nastawieni pesymistycznie do wizyty publicznej, wyszlismy z gabinetu całkowicie zaskoczeni. Fachowe podejście do problemu, miła atmosfera, zero stresu, podejście do dzieci rewelacyjne.Naprawdę cudowny lekarz, na stałe wpisany do lekarzy leczących moją rodzinę . Polecam w 100%

Byłam na ul.Za Cytadelą w gabinecie .Pani dr i pani w rejestracji to bardzo sympatyczne osoby.Polecam tan gabinet.Super dr która wszystko wyjaśni i jasno przekazuje problem.

Pani dr przyjmuje także przy ul. Za Cytadelą http://gabinety-specjalistyczne.pl/ Podejście do dzieci ma rewelacyjne, umie zabawić i zwrócić uwagę, badanie odbywa się bez płaczu :) Co do efektów, to ciężko napisać, bo na wizycie byliśmy po raz pierwszy, ale Pani dr wszystko tłumaczy i jest bardzo miła.