dr Małgorzata Rydlewska-Fojut

Okulista dziecięcy

Bardzo sympatyczna i miła pani doktor,naprawdę widać ze zna się na rzeczy,a w przychodni to super fachowa i miła obsługa...

Bardzo dokładnie zbadała moją córeczkę, podejście też super, nie płakała. Dziś byliśmy zobaczymy za jakiś czas jakie będą efekty.

Wspaniałe podejście do dzieci (poprzednio byliśmy na spornej - mały nie wspomina tego mile). Szczerze polecam naprawdę warto, zero stresu dla dziecka, zero płaczu. Wizyta w centrum św Jerzego w Poznaniu też bez uwag - miły personel i dobre zaplecze w sprzęt, poczekalnia itd.

Wysmienita okulistka z bardzo dobrym pedejsciem do dzieci.Polecam bardzo.

Wysmienita okulistka z bardzo dobrym pedejsciem do dzieci.Polecam bardzo.

Super kobieta, i ma niesamowite podejście do malutkich dzieci. Moja córka, która ma dużo złych doświadczeń z lekarzami i boi się białego fartucha od razu złapała kontakt z Panią Doktor. Będziemy do niej chodzić regularnie.