lekarz Małgorzata Sadowska

2,9
3,5
3,3
3,4

Witam. Jesteśmy o wizycie u Pani Doktor i muszę przyznać, że jestem pod bardzo ogromnym POZYTYWNYM wrażeniem. Pani Doktor posiada ogromną wiedzę, wywiad przeprowadza w bardzo fachowy i zrozumiały dla rozmówcy sposób - zadaje konkretne pytania, nie sugerując odpowiedzi. Jest konkretna i rzeczowa - co może być mylnie odbierane jako nieuprzejmość. Po prostu Pani Doktor nie jest to typ cukierkowym, jednak uśmiecha się przez cały czas :) Przez całą wizytę wnikliwie obserwowała dziecko, dzięki czemu zauważyła symptomy na które my nie zwracaliśmy uwagi traktując je jako normalne. Pani Doktor cierpliwie wytłumaczyła nam na czym polega problem, co robimy z tym dalej i dlaczego tak a nie inaczej. Podczas badania mówiła co będzie robiła i dlaczego z dzieckiem (dzięki temu można uniknąć szoku - kto był z niemowlakiem na wizycie u neurologa to wie o czym mówię). Świetne podejście do dzieci. Generalnie BARDZO POLECAM wszystkim którzy lubią fachowość i konkretny, a nie nadmierne i niepotrzebne cukierkowe uprzejmości.

Moje dziecko leżało pod opieką Pani Doktor na oddziale neurologii Centrum Zdrowia Dziecka w Ligocie. Byłam bardzo zadowolona z opieki Pani Doktor przez cały czas pobytu. Nie tylko wnikliwie obserwowała objawy, bardzo drobiazgowo badała przyczyny, starała się aby rozwiązać nurtujące nas problemy, drążąc temat. Zlecała wszelkie badania, konsultowała problem z innymi z lekarzami innych specjalizacji. Od pierwszego dnia czułam, że mimo niespodzianek jakie pojawiały co jakiś czas podczas leczenia, Pani Doktor wie co robi. Uprzejma, kontaktowa, zawsze odpowiadała na pytania rodzica. Informowała o wynikach na bieżąco, wizyty u dziecka nie ograniczały się do rutynowej "szpitalnej wizyty". Jeśli było trzeba przychodziła kilka razy. Pomimo, iż pobyt w szpitalu sam w sobie nie jest niczym przyjemnym, to uważam, że opieka Pani Dr Sadowskiej była jedną z lepszych, z jakimi miałam do czynienia w szpitalu, a oddział neurologii w Ligocie jest godny polecenia.

A ja polecam Panią doktor Małgorzatę Sadowską. Odpwiada na wszystkie pytania rodziców,wzbudza ogromne zaufanie dziecka i rodziców.Poznaję dziecko praktycznie od pieluszki poprzez wywiad. Jak dla mnie ogromny POZYTYW dziękuję.

Nie polecam!! Zdiagnozowała córce zaburzenia neurorozwojowe, słabą obręcz barkową, zaleciła systematyczną rehabilitacje, po konsultacji z innym lekarzem okazało sie to nieprawdą. Żadnej rehabilitacji nie stosowaliśmy a dziecko ( obecnie 4 lata) wyrosło na zdrowego, sprawnego, bez zaburzeń człowieka

bardzo dobra Lekarka, poświęca czas pacjentom bardziej niż inni/e lekarze/rki na oddziale neurologii w GCZD. Każde badanie doprowadza dokładnie do końca .

Wizyta odbyła się w Chorzowie. Panią dr Sadowską poleciła nam pani dr Krzemiska. Niestety wyszliśmy z gabinetu rozczarowani. Wizyta polegała na rutynowym wywiadzie, przepisaniu informacji z książeczki zdrowia i opisu USG na kartę oraz krótkim badaniu dziecka. Żadnych informacji dotyczących problemu, z którym przyszliśmy, nie uzyskaliśmy. Pani doktor stwierdziła, że po pierwszej wizycie niczego nie może powiedzieć, gdyż nie zna dziecka. Zmarnowaliśmy czas i pieniądze.

Jest bardzo dobrym specjalistą,można polegać na jej opieką lekarską, polecam.

Jest bardzo dobrym specjalistą,można polegać na jej opieką lekarską, polecam.

Bardzo dobry specjalist!!Kompetentna wjasnia chorobe dziecka bardzo dokładnie,i dyskretnie przy dziecku!!

Witam, jaki jest koszt wizyty prywatnej u pani doktor ?

Witam, jaki jest koszt wizyty prywatnej u pani doktor ?

Bardziej niz badaniem dziecka pani dotor zajmowala sie notatkami, badanie corki trwalo zaledwie 5min, zero jakiego kolwiek wytlumaczenia a na pytania odpowiadala bardzo wymijajaco. Napewno nie polecam pani doktor