lekarz Małgorzata Sawicka-Parobczyk

Lekarz rodzinny, Pediatra

Zdecydowanie nie polecam!Pojechalismy do dr Sawickiej z lekkim katarem i kaszlem u 1,5rocznego dziecka(bardziej dla osluchania niz dla jakiegos wielkiego leczenia)Pani dr osluchala-stwierdzila,ze oskrzela,pluca czyste,uszy tez…ale na lekkie przeziebienie wypisala 4recepty na antybiotyk,3sterydy i (o zgrozo!)zyrtec u dziecka bez alergii.Dzien pozniej skonsuloealismy sie z naszym stalym pediatra ,ktory zalecil inhalacje 2/3razy dziennie i dziecko po 2dniach bylo zdrowe…bez faszerowania antybiotykiem,sterydami i zyrteciem(szok).Sama dr byla zaskoczona,ze corka do tej pory nie chorowala i nie mam dla niej zadnych “mocniejszych”lekow.Zmarnowane 250zl za wizyte STANOWCZO ODRADZAM-zwlaszcza rodzicom,ktorzy nie chca dostac sterty antybiotykow/sterydow czy innych przeciwalergicznych lekow dla dziecka z lekkim katarem i kaszlem

Bardzo dobry, profesjonalny lekarz.Chodze z dzieckiem od wielu lat do Pani Doktor i nigdy się nie zawiodłam.Stawia dobre diagnozy,a przede wszystkim słucha cierpliwie rodzica o dziecko.Polecam

Bardzo kompetentna pediatra, choć wymagająca do rodziców. Prowadzi moje dzieci już od kilku lat. Polecam.