Pediatra Pruszków

Przychodnia Pediatryczna Zdrowe Dziecko
al. Armii Krajowej 34/24
05-800 Pruszków

Wspaniały lekarz, prowadził córkę w poradni metabolicznej w CZD, do której została skierowana w wieku 3 miesięcy ze względu na bardzo małe ciemiączko (na szczęście po kilku wizytach kontrolnych otrzymaliśmy informację, że dziecku nic nie dolega). Na wizytach kontrolnych szczegółowo badał córkę, ze spokojem odpowiadał na wszystkie pytania, pomimo wielu pacjentów nie spieszył się. Wskazówki jakie dostarczył znacząco różniły się od tych, które przekazywała pediatra z przychodni i to jego ...
Opinia dodana przez: Karolina

NZOZ Medica-Med
ulica Chopina 2/4
05-825 Pruszków

Wspaniała Pani doktor :) miła, przesympatyczna, bije od Niej ciepło, same plusy. Nie jest obojętna dla pacjenta, potrafi dodać otuchy. Służy radą i pomocą. Mama i ja jesteśmy Panią dr zachwycone. Polecamy a na pewno będziecie zadowoleni.
Opinia dodana przez: Agnieszka

Przychodnia Pediatryczna Zdrowe Dziecko
al. Armii Krajowej 34/24
05-800 Pruszków

Bardzo uwazne badanie. Pani doktor bardzo mila i z podjesciem do Dziecka.
Opinia dodana przez: Gosia

Chmielna 4
05-800 Pruszków

Jestem bardzo zadowolona z opieki nad naszym 2,5 rocznym synkiem. Ciepłe podejście, rzeczowe, dokładne badanie, wywiad, moim zdaniem dobra diagnostyka ze strony Pani Doktor. Polecam gorąco dla Waszych pociech, jeśli macie wyzwania ze sprawami alergicznymi.. U nas mleko krowie.
Opinia dodana przez: Agnieszka Bogucka

Pruszków

Bardzo kompetentna pediatra, choć wymagająca do rodziców. Prowadzi moje dzieci już od kilku lat. Polecam.
Opinia dodana przez: Elżbieta

Zawiszy Czarnego 4
05-800 Pruszków

Konkretna lekarka. Odpowiada na wszystkie pytania, niczego nie narzuca. Decyzja należy do rodzica.

solidarnosci3-25
05-800 Pruszków

Obaj moi synowie - 17 i 14 letni - od urodzenia są pod stałą opieką Pani Doktor. Nigdy nas nie zawiodła. Diagnozy zawsze były trafne, a kuracja odpowiednia i skuteczna. Ostatnio błyskawiczna reakcja i natychmiastowe skierowanie na konieczne analizy pozwoliły na wczesne stwierdzenie poważnej choroby u młodszego syna. GORĄCO POLECAM !!!

"CONVICTOR" Prywatna Poradnia Endokrynologiczna i Ginekologiczna s.c.
Drzymały 19/21
05-800 Pruszków

Polecam Panią Doktor. Potwierdzam, że przepisuje antybiotyk w ostateczności (na wiele infekcji córki tylko raz). Ma doświadczenie, dwukrotnie bezbłędnie zdiagnozowala zmiany skórne dziecka (inny pediatra nie trafił diagnozy). Może nie jest wylewna,ani rozgadana, ale udziela niezbędnych informacji.
Opinia dodana przez: Ula

dr Joanna Łupińska-Dorn

Psychiatra dziecięcy, Pediatra

Centrum Psychologiczno -Terapeutyczne Wspierania Rodziny
u. Sprawiedliwości 4 lok. 1
05-800 Pruszków

Bardzo dobra i skrupulatna lekarka. Ciepła i sympatyczna o wielkim sercu. Nie daję odrazu diagnozy i leków , ale bada skrupulatnie i dopiero potem , jesli jest potrzeba leki.Diagnoza i leki u dziecka trafione.
Opinia dodana przez: Monika

Al. Wojska Polskiego 40/13