lekarz Małgorzata Schwartz

Ginekolog

witam. dr Schwartz prowadzi już moją trzecia ciążę. Od pierwszej wizyty wzbudziła moje zaufanie i zyskała pełną sympatię czasami warto poświęcić parę groszy i mieć miła i profesjonalną obsługę.Polecam gdyż wizyty u Pani doktor przebiegaja naprawdę bezstresowo :) Jedyna wada >>> nie weszłam nigdy do gabinetu o godzinie o której byłam umówiona zawsze jest tam opóźnienie

Co prawda z opieki Pai doktor korzystałam dość dawno, to chyba zawsze będę ją miło wspominać: 1. Potrafiła sprawić, że wizyta u ginekologa nie była koszmarem; 2. Byłam pod jej opieką będąc w zagrożonej ciąży i w każdej chwili mogłam zadzwonić. 3. Przy tym wszystkim fachowa, pamiętająca o koniecznych badaniach. Bardzo żałuję, że już nie mieszkamy w Poznaniu i nie mogę skorzystać z jej porad...

1. Potrafiła sprawić, że wizyta u ginekologa nie była koszmarem;
3. Przy tym wszystkim fachowa, pamiętająca o koniecznych badaniach.

Bardzo uprzejma i miła Pani doktor trochę droga

Bardzo uprzejma i miła Pani doktor trochę droga

najlepszy ginekolog jakiego spotkalam :)dzieki dr Schwartz moja coreczka ma teraz 2,5 roku i jest zdrowym, wesolym dzickiem. dziekujemy!!

Dzięki znajomości sztuki lekarskiej,ludzkiemu podejściu do pacjenta,jego problemów i rozterek,doskonałej opieki ze strony Pani doktor- mój synek urodził się zdrowy i o czasie.Dobrze że są jeszcze tacy lekarze jak dr Schwartz.Dziękuje Klaudia i Mateuszek.

Polecam Panią doktor,naprawdę przemiła osoba.

Polecam Panią doktor,naprawdę przemiła osoba.

19 października urodził się nam już drugi synek:) bardzo dziękujemy Pani Doktor za prowadzenie i opiekę w czasie ciąży. DDKM Kropki

19 października urodził się nam już drugi synek:)