lekarz Małgorzata Schwartz

Witam z przykrością chciałabym powiadomić inne Panie przed tą panią od początku ciąży wszystko szło ok chociaż już koło 20tyg stwierdziła pani doktor że mała będzie o 2tyg mniejsza i że jest za mało wód płodowych przyszedł czas na 22tyg stwierdzono u mnie nadciśnienie i wg pani doktor przez to mała przestała przybierać na wadze !! Sprawdzała przepływy , rozrzedzała krew bo za gesta była no i przyszedł czas na 24 tyg ciąży nadal nie znała przyczyny dlaczego malutka nie przybiera na wadze wiec robiła dalsze badania : poziom cukrzycy itp ale niestety nic tam nie było pani doktor tylko ze ona już nie ma pojęcia co się dzieje ona nie wie!!!! stwierdziła ze mam pojechać do Łodzi do jej kolegi może tam znajda przyczynę jednak ja jej na to czy tam dadzą jako nadzieje co się dzieje skoro w badania ok a ona ze nie daje 100 procent jeśli nie będę wiedzieć to tylko mam składać ręce do boga !! Po pierwsze pani doktor nie robi badań w 1 i 3 trymestrze na bakterie: kiła .... a to jest obowiązek po drugie pani doktor jak widzi jakiś problem to ręce umywa a kasę bierze cały czas co wizyta i wiecznie badania płatne najlepiej u pani doktor jest dobrze jak wszystko ok bo jak jakiś problem to już nie!! Wracając do mojej sprawy ostatni raz byłam u niej 30.09 a 5.10 byłam u innej i inna Pani doktor oznajmiła mi najgorsza rzecz której nikomu nie życzę Pani dziecko niestety nie ma tętna proszę jechać na polną !!Byłam w 28yg niestety na Polnej powiedzieli to samo oraz że dziecko jest owinięte pępowiną musi pani ją urodzić naturalnie !! Lekarze byli w szoku że lekarz prowadzący nie widział ze mała jest owinięta... i już powinna mnie skierować do nich w tym 22tyg a nie czekając i wymyślając inne badania! Niestety czekając na córeczkę wymarzoną niestety urodziłam ja martwą !! Dlatego uprzedzam przed nią i proszę was idźcie tez do innego lekarza potwierdzając cokolwiek ! PS. PANI DOKTOR NAWET NIE MIAŁA ODWAGI OD TEGO 5.10 ODEBRAĆ TELEFONU NAWET NIE ZAINTERESOWAŁA SIĘ CO SIĘ STAŁO ZEMNĄ ...Pani Doktor nawet nie zauważyła że moje wody płodowe uciekały że był wyciek dlatego mała nie mogła urosnąć a nie głupie badania które i tak nic nie dały proszę was wybierajcie lekarza z Polnej tam wiedzą co robią ..

witam. dr Schwartz prowadzi już moją trzecia ciążę. Od pierwszej wizyty wzbudziła moje zaufanie i zyskała pełną sympatię czasami warto poświęcić parę groszy i mieć miła i profesjonalną obsługę.Polecam gdyż wizyty u Pani doktor przebiegaja naprawdę bezstresowo :) Jedyna wada >>> nie weszłam nigdy do gabinetu o godzinie o której byłam umówiona zawsze jest tam opóźnienie

Co prawda z opieki Pai doktor korzystałam dość dawno, to chyba zawsze będę ją miło wspominać: 1. Potrafiła sprawić, że wizyta u ginekologa nie była koszmarem; 2. Byłam pod jej opieką będąc w zagrożonej ciąży i w każdej chwili mogłam zadzwonić. 3. Przy tym wszystkim fachowa, pamiętająca o koniecznych badaniach. Bardzo żałuję, że już nie mieszkamy w Poznaniu i nie mogę skorzystać z jej porad...

1. Potrafiła sprawić, że wizyta u ginekologa nie była koszmarem;
3. Przy tym wszystkim fachowa, pamiętająca o koniecznych badaniach.

Bardzo uprzejma i miła Pani doktor trochę droga

Bardzo uprzejma i miła Pani doktor trochę droga

Polecam Panią doktor,naprawdę przemiła osoba.

Polecam Panią doktor,naprawdę przemiła osoba.

najlepszy ginekolog jakiego spotkalam :)dzieki dr Schwartz moja coreczka ma teraz 2,5 roku i jest zdrowym, wesolym dzickiem. dziekujemy!!

19 października urodził się nam już drugi synek:) bardzo dziękujemy Pani Doktor za prowadzenie i opiekę w czasie ciąży. DDKM Kropki

19 października urodził się nam już drugi synek:)

Dzięki znajomości sztuki lekarskiej,ludzkiemu podejściu do pacjenta,jego problemów i rozterek,doskonałej opieki ze strony Pani doktor- mój synek urodził się zdrowy i o czasie.Dobrze że są jeszcze tacy lekarze jak dr Schwartz.Dziękuje Klaudia i Mateuszek.