lekarz Małgorzata Siuda

Lekarz rodzinny

2,9
2,7
2,7

Dziś miałam wątpliwą przyjemność poznania tej pani. W nocy moja dwuletnia córeczka dostała wysokiej gorączki, rano udało się zapisać do wyżej wymienionej. Przyjechałam na kilka tygodni z Wołomina do Legionowa do dziadków. Po przyjściu do przychodni, gdy weszłyśmy do gabinetu zostałyśmy bardzo ciepło przyjęte CO PANI TU ROBI, SKAD SIE PANI WZIĘŁA? Zdziwiłam się bardzo, ale odpowiedziałam, że jestesmy na wakacjach, POWINNA PANI JECHAĆ DO WOLOMINA, Odpowiadam na to, że córka ma gorączkę 39.6, NO TO CO, DO WOLOMINA JEST TYLKO 30 KM. I pani mnie nie przyjęła. Świadomie nie nazywam tej kobiety doktorem, ponieważ jej obowiązkiem w każdej chwili jej życia jest pomoc innym. Nie polecam nikomu, szczególnie małym dzieciom.

Wspanialy lekarz, fachowo podchodzi do pacjenta. Miła, sympatyczna a jednoczesnie konkretna i rzeczowa. Opiekuje się lekarsko zarówno moją już 17-letnią corką ( od urodzenia) jak i naszą rodziną. Z czystym sumieniem mogę polecić Panią doktor Małgorzatę Siudę każdemu kto potrzebuje medycznej opieki czy porady.

Doktor Małgorzata Siuda spełnia moje oczekiwania w 100% jest dobrym lekarzem i przede wszystkim poświęca dla każdego pacjenta czas i jeszcze nigdy nie spotkałam się z odmową nie przyjęcia na wizytę w momencie kiedy brakowało numerku dla małego pacjenta. Podoba mi się jej podejście do dzieci zawsze uśmiechnięta i zawsze porozmawia z dzieckiem - co jest ważne dla malucha który często bywa zestresowane przed wizytą np: na szczepieniu .Moje dzieci są pod jej skrzydłami od swoich pierwszych chwil życia na tym świecie i do dnia dzisiejszego jesteśmy stałymi i wiernymi ...

Podoba mi się jej podejście do dzieci zawsze uśmiechnięta i zawsze porozmawia z dzieckiem - co jest ważne dla malucha który często bywa zestresowane przed wizytą np: na szczepieniu .Moje dzieci są pod jej skrzydłami od swoich pierwszych chwil życia na tym świecie i do dnia dzisiejszego jesteśmy stałymi i wiernymi pacjentami kiedy już są nastolatkami.Jest kompetentna w tym co robi i mam do niej pełne zaufanie i jak najbardziej mogłabym polecić znajomym .Joanna Sz.

Zawsze pomocna i życzliwa pani doktor, nie próbuje wcisnąć droższych zamiennikow leków.