Małgorzata Smorawska-Kukuła

Alergolog, Pediatra

3,9

Jak dla mnie jeden z najlepszych lekarzy na których trafiłam 😊 syn jak miał 3 miesiące chorował na atopowe zapalenie skóry które objawiało się sucha skóra na pulikach oraz nie kiedy rany z których leciała ropa. Jeździłam po wielu lekarzach nawet od jednej usłyszałam że " zaniedbuje dziecko " oczywiście nie zostawilam tak tego. I teściowa poleciła Mi Panią doktor która zobaczyła syna i przepisała jedna maść po której w ciągu miesiąca nie było znaku żeby dziecko chorowało do tego lekka dieta i dobrze dobrane mleko 😊

Lekarz godny polecenia wywalczyła mojego 10 miesięcznego syna z zapalenia płuc bez konieczności wizyty w szpitalu. Miła i uprzejma pani doktor dobre podejście do dzieci.Polecam serdecznie

Prywatnie jest tak samo zero podejścia do pacjenta,byłam dzisiaj z córką na wizycie i spotkało mnie wielkie 😞 rozczarowanie,bardzo nie uprzejma bo za drzwiami czeka jeszcze 30 osób i trzeba przecież ich przyjąć liczy się tylko czas a nie zdrowie pacjenta,poprostu zostałam dzisiaj upokorzona z jej strony w taki sposób tylko odstrasza od siebie, nie polecam pod żadnym względem!!! a jeszcze żeby czekać za wizytą np.3 godziny tak być nie może przecież za to płacimy.

Pani doktor jest uprzejma tylko wtedy gdy się chodzi do niej prywatnie, a chodząc na NFZ lekceważy pacjentów

super lekarz,chodzi do niej moja córka z wnuczką,naprawdę wysłucha,zrozumie,doradzi.I co bardzo istotne ma podejście do dzieci

Polecam p.doktor,jest lekarzem znajacym sie na chorobach,ma duzo pacjetow a za malo czasu.Mojemu synowi pomogla,bardzo mila,sluzy pomoca takze przez telefon.Lekarz z prawdziwego powolania.Polecam

13 lat temu trafiłam do Pani Doktor po raz pierwszy... Byłam chorowitym dzieckiem i nikt nie umiał tego wytłumaczyć. Dopiero Pani wyprowadziła mnie na prostą. Co prawda byłam odczulana 8 lat, co było spowodowane naprawdę silną alergią, na którą do dziś muszę uważać, ale obecnie moją najpoważniejszą chorobą jest lekkie przeziębienie ;) wcześniej tylko antybiotyki i antybiotyki... Polecam!

Jestem bardzo zadowolona z tego lekarza spelnił moje wymagania

Jestem bardzo zadowolona z tego lekarza spelnił moje wymagania

Bardzo kompetentny lekarz bardzo uczciwe podejście do pacjenta wszystko sprawnie bez naciągania tlumaczeni choroby super wszystko zapisuje na wizytownikach .bardzo polecam wyleczla dwójkę moich dzieci Jadwiga

Jadwiga

na samo wejscie jak słysze że mam sie pośieszyć to co to za lekarz? Igoruje moje przypuszczenia, ma odmienne zdanie, wszytsko musi opierać się na testach. Ciągle rozmawia przez telefon, bada powierzchownie. Odczułam negatywne nastawienie i niechęć pomocy. Nie byłam zadowolona, szukam dalej.