Małgorzata Smorawska-Kukuła

Alergolog, Pediatra

3,7

Lekarz godny polecenia wywalczyła mojego 10 miesięcznego syna z zapalenia płuc bez konieczności wizyty w szpitalu. Miła i uprzejma pani doktor dobre podejście do dzieci.Polecam serdecznie

Prywatnie jest tak samo zero podejścia do pacjenta,byłam dzisiaj z córką na wizycie i spotkało mnie wielkie 😞 rozczarowanie,bardzo nie uprzejma bo za drzwiami czeka jeszcze 30 osób i trzeba przecież ich przyjąć liczy się tylko czas a nie zdrowie pacjenta,poprostu zostałam dzisiaj upokorzona z jej strony w taki sposób tylko odstrasza od siebie, nie polecam pod żadnym względem!!! a jeszcze żeby czekać za wizytą np.3 godziny tak być nie może przecież za to płacimy.

13 lat temu trafiłam do Pani Doktor po raz pierwszy... Byłam chorowitym dzieckiem i nikt nie umiał tego wytłumaczyć. Dopiero Pani wyprowadziła mnie na prostą. Co prawda byłam odczulana 8 lat, co było spowodowane naprawdę silną alergią, na którą do dziś muszę uważać, ale obecnie moją najpoważniejszą chorobą jest lekkie przeziębienie ;) wcześniej tylko antybiotyki i antybiotyki... Polecam!

super lekarz,chodzi do niej moja córka z wnuczką,naprawdę wysłucha,zrozumie,doradzi.I co bardzo istotne ma podejście do dzieci

Niewątpliwie dobra lekarka, z ogromną wiedzą i dobrym podejściem do pacjenta. Niestety, bardzo dużo wizyt odbywa się "na szybcika", co wynika z ogromnej ilości pacjentów. Ponadto p. Kukuła ma małe "alergiczne zboczenie", tzn wiele rzeczy tłumaczy alergią i AZS i leczy w tym kierunku, po czym np. okazuje się, że przyczyną były grzyby lub pasożyty w organizmie (sytuacje rzadkie, ale jednak...). W kwestii leczenia alergii świetna specjalistka, dobrze dobiera leki i sposób leczenia, w razie wątpliwości czy problemów można kontaktować się z Nią telefonicznie. Ogólnie rzecz ujmując - polecam.

Polecam p.doktor,jest lekarzem znajacym sie na chorobach,ma duzo pacjetow a za malo czasu.Mojemu synowi pomogla,bardzo mila,sluzy pomoca takze przez telefon.Lekarz z prawdziwego powolania.Polecam

kasa, kasa, kasa... tym kieruje się pani dr. Na 1-szej wizycie testy. Dziecko uczulone na całą masę rzeczy! Przepisane leki (wszystkim takie same, ten sam schemat leczenia a choroby różne) i kolejna wizyta. 2 wizyta ledwo weszliśmy już po wszystkim. Brać leki... I dobrze by było udać się do laryngologa, migdałki. Najlepiej do męża... Przyjmują prywatnie w domu. Korytarzyk tyciuteńki, ludzi ścisk po jednej stronie ona po drugiej mąż. odpuściłam... Zapisałam dziecko na kasę chorych do innego lekarza. Syn jest uczulony jedynie na trawy i krzyżowo na jabłka. Czuje się ...

kasa, kasa, kasa... tym kieruje się pani dr.
Na 1-szej wizycie testy. Dziecko uczulone na całą masę rzeczy!
2 wizyta ledwo weszliśmy już po wszystkim. Brać leki...
I dobrze by było udać się do laryngologa, migdałki. Najlepiej do męża...
odpuściłam...
Zapisałam dziecko na kasę chorych do innego lekarza.
Syn jest uczulony jedynie na trawy i krzyżowo na jabłka.
Czuje się świetnie.
Nie wierzcie w to,że na kasę chorych to mają jakieś lipne odczynniki i mało wychodzi a prywatnie extra super itd.
Im więcej wyjdzie, tym dłużej będziecie jeździć i płacić.
Nie polecam!!!

Nie mam słów dla Pani doktor . Miła uprzejma kompetentna . Pomogła dójce moich dzieci . Jestem bardzo zadowolona . Bardzo trudno się do niej dostać . Ogromne kolejki z bardzo daleka ludzie przyjeżdżają świadczy to o ogromnej fachowości Pani Doktor . Naprawdę polecam .

Nie zgadzam się z poprzednią opinią bardzo dobry i kompetentny lekarz a wizyta niestety jest do niej ogromna ilość pacjentów.ludzie przyjeżdżają z miejscowości oddalonych nawet o60 ,70 km.tłumaczy wszystko bardzo rzetelnie .bardzo kompetentna. Nie znam osoby której by nie pomogła .potrafi przyjmować do 21 .tak więc bardzo polecam a jeśli ktoś nie zadowolony niech jedzie do lekarza który ma 2 pacjentów dziennie.

Od kilku miesięcy leczy moją córeczkę, zarówno w Strzelnie jak i w Gnieźnie. Bardzo kompetentna. Widać, że ma szeroką wiedzę. Nie zgodzę się z opinią, że jest rudno dostępna. Jak nie jestem czegoś pewna co dalej z leczeniem, to nie czekając na następną wizytę podpowie telefonicznie co robić. Bardzo pomogła córeczce, zresztą dzieciom kuzynki i dwóch koleżanek również.