Małgorzata Smorawska-Kukuła

Alergolog, Pediatra

Bardzo kompetentny lekarz bardzo uczciwe podejście do pacjenta wszystko sprawnie bez naciągania tlumaczeni choroby super wszystko zapisuje na wizytownikach .bardzo polecam wyleczla dwójkę moich dzieci Jadwiga

Jadwiga

na samo wejscie jak słysze że mam sie pośieszyć to co to za lekarz? Igoruje moje przypuszczenia, ma odmienne zdanie, wszytsko musi opierać się na testach. Ciągle rozmawia przez telefon, bada powierzchownie. Odczułam negatywne nastawienie i niechęć pomocy. Nie byłam zadowolona, szukam dalej.

Nie mam słów dla Pani doktor . Miła uprzejma kompetentna . Pomogła dójce moich dzieci . Jestem bardzo zadowolona . Bardzo trudno się do niej dostać . Ogromne kolejki z bardzo daleka ludzie przyjeżdżają świadczy to o ogromnej fachowości Pani Doktor . Naprawdę polecam .

kasa, kasa, kasa... tym kieruje się pani dr. Na 1-szej wizycie testy. Dziecko uczulone na całą masę rzeczy! Przepisane leki (wszystkim takie same, ten sam schemat leczenia a choroby różne) i kolejna wizyta. 2 wizyta ledwo weszliśmy już po wszystkim. Brać leki... I dobrze by było udać się do laryngologa, migdałki. Najlepiej do męża... Przyjmują prywatnie w domu. Korytarzyk tyciuteńki, ludzi ścisk po jednej stronie ona po drugiej mąż. odpuściłam... Zapisałam dziecko na kasę chorych do innego lekarza. Syn jest uczulony jedynie na trawy i krzyżowo na jabłka. Czuje się ...

kasa, kasa, kasa... tym kieruje się pani dr.
Na 1-szej wizycie testy. Dziecko uczulone na całą masę rzeczy!
2 wizyta ledwo weszliśmy już po wszystkim. Brać leki...
I dobrze by było udać się do laryngologa, migdałki. Najlepiej do męża...
odpuściłam...
Zapisałam dziecko na kasę chorych do innego lekarza.
Syn jest uczulony jedynie na trawy i krzyżowo na jabłka.
Czuje się świetnie.
Nie wierzcie w to,że na kasę chorych to mają jakieś lipne odczynniki i mało wychodzi a prywatnie extra super itd.
Im więcej wyjdzie, tym dłużej będziecie jeździć i płacić.
Nie polecam!!!

Niewątpliwie dobra lekarka, z ogromną wiedzą i dobrym podejściem do pacjenta. Niestety, bardzo dużo wizyt odbywa się "na szybcika", co wynika z ogromnej ilości pacjentów. Ponadto p. Kukuła ma małe "alergiczne zboczenie", tzn wiele rzeczy tłumaczy alergią i AZS i leczy w tym kierunku, po czym np. okazuje się, że przyczyną były grzyby lub pasożyty w organizmie (sytuacje rzadkie, ale jednak...). W kwestii leczenia alergii świetna specjalistka, dobrze dobiera leki i sposób leczenia, w razie wątpliwości czy problemów można kontaktować się z Nią telefonicznie. Ogólnie rzecz ujmując - polecam.

Od kilku miesięcy leczy moją córeczkę, zarówno w Strzelnie jak i w Gnieźnie. Bardzo kompetentna. Widać, że ma szeroką wiedzę. Nie zgodzę się z opinią, że jest rudno dostępna. Jak nie jestem czegoś pewna co dalej z leczeniem, to nie czekając na następną wizytę podpowie telefonicznie co robić. Bardzo pomogła córeczce, zresztą dzieciom kuzynki i dwóch koleżanek również.

Bardzo dobry lekarz chodzędo niej już bardzo długo bo aż 15 lat jak tylko urodził siemój pierwszy syn Bardzo kompetenyna Zawsze poświęca dużo czasu komleksowo wytłumaczy metody leczenia Lekarz wart polecenia za serce dla pacjęta i czas jemu poświęcony

Pierwsza wizyta u tego lekarza wrecz swietna w ocenie. Kolejna umowiona na godzine z Pania doktor po stawieniu sie z 5 miesiecznym dzieckiem Pani doktor stwierdza ze nie ma mozliwosci przyjecia bez kolejki tak jak wczesniej mowila przez telefon. Synek dopiero przyjety jak zaczal w nieboglosy plakac bo zduch byl niemilosierny. Gdy wkoncu weszlismy z synkiem i zaczelismy rozmawiac o objawach i co czytalismy na ten temat uslyszelismy: "Prosze Panstwa przeciez nie musicie do mnie przyjezdzac....." i czy ten lekarz leczy faktycznie rowniez sercem tak jak wczesniej pisano?

Leczy naszego synka od 6 tygodzia życia.Syn ma teraz 7 lat i Pani doktor uchroniła syna od astmy, którą z pewnościa by miał jak byśmy leczyli syna u lekarza rodzinnego.

Dobra lekarka, ale niestety "trudno dostępna". Nie umawia wizyt na godziny, a przy dużej ilości pacjentów (co chociaż potwierdza jej kompetencje) , czekanie na wizytę w MALEŃKIEJ ciasnej poczekalni wraz z chorymi jest nie tyle uciążliwe i męczące,ale niebezpieczne dla dziecka, szczególnie maleńkiego!!!!A wystarczyłoby tylko wyznaczyć każdemu godzinę wizyty!!!