prof. dr hab. n. med. Małgorzata Sokołowska-Wojdyło

Wenerolog, Dermatolog

Pani doktor to baardzo miła i pomocna osoba. Przyjęła mnie prawie o godz. 23 pokierowała, doradziła gdzie mam się udać z moją dolegliwością(kępki żółte) i na koniec nie wzięła ode mnie ani złotówki. Dzięki niej odważyłem się pozbyć chirurgicznie swojej dolegliwości za co bardzo serdecznie dziękuję . Z czystym sumieniem polecam.

Od 15 lat choruję na łuszczycę i jeszcze nigdy nie spotkałam tak profesjonalnego podejścia. Z Panią doktor nie czuję się osamotniona w walce z chorobą. Polecam.

Natychmiastowa ,niestety bezbłędna diagnoza Pani doktor pewnie uratowała mi życie.Mogłam cały czas leczyć się u niej prywatnie,płacąc fortunę;Pani doktor natychmiast skierowała mnie do AM. Dzięki jej szybkiej reakcji mam szansę wyzdrowieć.Ogromna wiedza,klasa i kultura!!!

Najlepszy lekarz bez dwóch zdań. Byłem u prof. Placka, który nawet nie był w stanie zdiagnozować co mam. Pani doktor bardzo fachowo i indywidualnie podeszła do mojego problemu co zrobiło na mnie ogromne wrażenie i za co jej bardzo dziękuję. Mogę jedynie polecić!

Najlepsza lekarz jaką w życiu spotkałam. Przez pół roku wielu lekarzy oglądało moje wyniki i niekt nie wiedział co mi jest, a tylko P. Wojdyło kiedy je zobaczyła, połączyła kilka faktów w całośc i od razu wiedziała co mi jest. Koszt wizyty u doktor jest taka sama jak u innych zwykłych dermatologów, ale nikt nie ma takiego doświadczenia. Doktor połaczyła fakty nawet ginekologiczne, gdzie mój ginekolog był zielony co mi jest. Jestem jej szalenie wdzięczna. Leczyłam się na wypadanie włosów, ale jak będę szła na zabiegi na twarz to tylko ...

Doktor połaczyła fakty nawet ginekologiczne, gdzie mój ginekolog był zielony co mi jest. Jestem jej szalenie wdzięczna. Leczyłam się na wypadanie włosów, ale jak będę szła na zabiegi na twarz to tylko do P. doktor.
Polecam!!!

Konkretnie i na temat: wyszedłem z diagnozą, wiem co mi jest, leczenie pomogło. Polecam.

Najlepszy dermatolog jakiego znam, a uwierzcie mi poznałam ich trochę.Serdecznie polecam panią doktor Sokołowską !

Lekarz z powołania!!! Niezwykle ciepły, życzliwy człowiek. Dr Sokołowska leczyła mnie, gdy przebywałam na oddziale AMG. Jako jedyna zdiagnozowała i szybko wyleczyła u mnie nietypowego wirusa opryszczki rozniesionego na całej twarzy. Po zakończeniu antybiotykoterapii dopilnowała, aby na skórze nie pozostały nieestetyczne ślady. Cierpliwie i fachowo wytłumaczyła mi istotę choroby i sposób leczenia oraz sposoby zapobiegania nawrotom. Najlepszy specjalista jakiego znam. Zdecydowanie polecam!!!

Świetna lekarka!Trafiałam na różnych dermatologów,doktor Małgorzata jest zdecydowanie najlepsza.Przeprowadziła dokładny wywiad,szczegółowo omówiła problem i metody leczenia,zleciła dodatkowe badania.Mimo opóźnienia(za które "na wejściu" przeprosiła)poświęciła mi bardzo dużo czasu i cierpliwie odpowiadała na wszystkie pytania.W porównaniu z dermatologami,którzy oglądali mnie "zza" biurka pani doktor wypada po prostu wspaniale!Zdecydowanie polecam!

Bardzo inteligentna i miła lekarka. Jestem jej stałą pacjentką i nigdy się nie zawiodłam, radzi sobie ze wszystkimi problemami mojej skóry. U lepszego dermatologa nie byłam (a odwiedziłam kilku zanim na nią trafiłam).