lekarz Małgorzata Starnawska

Laryngolog

Wspaniała Pani doktor!!!Pomogła mojemu dziecku i poprawa nastąpiła zaraz po pierwszej wizycie. Inni lekarze tylko podają antybiotyki, żeby pozbyć się jak najszybciej pacjenta. Kompetencje i kultura na wysokim poziomie:))

najlepsza i najbardziej miła Pani doktor u jakiej byłem. Polecam każdemu kto szuka dobrego laryngologa

polecam, jestem w pełni zadowolony po wizycie

polecam, jestem w pełni zadowolony po wizycie

Bardzo kulturalny i sumienny lekarz. Z diagnozą trafia w "10". Serdecznie polecam. Marek K.

dobry lekarz ale bardzo niepunktualny ma przyjmować od 8.00 przyjmuje jak jest dobrze od 9.30 a nawet później.

Kompetencja,wysoka kultura,ogromna życzliwość. Będę jeździc ze Stalowej Woli zawsze i tylko do Tej pani doktor. Dokładnie tłumaczy, na czym problem polega, potrafi zdecydowanie doradzić sposób postępowania przy chorobie. Dziękuję bardzo. Wdzięczna pacjentka WM.

Bardzo uprzejma i wykonuje czynności lekarskie zgodnie ze swym powołaniem i takich lekarzy choremu społeczeństwu brakuje i dlatego wszystkim polecam.

Lekarz z powołania, chociaż ciężko o takiego w dzisiejszych czasach. Gorąco polecam!!