lekarz Małgorzata Starnawska

Laryngolog

Kompetencja,wysoka kultura,ogromna życzliwość. Będę jeździc ze Stalowej Woli zawsze i tylko do Tej pani doktor. Dokładnie tłumaczy, na czym problem polega, potrafi zdecydowanie doradzić sposób postępowania przy chorobie. Dziękuję bardzo. Wdzięczna pacjentka WM.

przychodzi do pracy na 9 a gabinet ma czynny od 8.Gdy przyjdzie do pracy to zaczyna od jedzenia. Pozytywne komentarze to chyba sama sobie pisze albo ktoś był u niej prywatnie i była miła. W publicznej służbie zdrowia zero szacunku dla drugiego człowieka

Bardzo uprzejma i wykonuje czynności lekarskie zgodnie ze swym powołaniem i takich lekarzy choremu społeczeństwu brakuje i dlatego wszystkim polecam.

Bardzo kulturalny i sumienny lekarz. Z diagnozą trafia w "10". Serdecznie polecam. Marek K.

dobry lekarz ale bardzo niepunktualny ma przyjmować od 8.00 przyjmuje jak jest dobrze od 9.30 a nawet później.

Lekarz z powołania, chociaż ciężko o takiego w dzisiejszych czasach. Gorąco polecam!!