lekarz Małgorzata Stelmaszuk

Onkolog

Pani Ordynator Oddziału Szpitalnego Magodent beż żadnego tytułu naukowego nie interesowało zdrowie pacjenta tylko procedury i programy i ile można wydoić z pacjenta patrzyli na pacjenta jak na zysk a nie na zdrowie i jak pomóc wyleczyć. Pacjent bo ciężkiej chorobie internistycznej powinien minimum 21 dni poczekać na chemię nie bo tak sobie zażyczyła lekarka i nie skończył brać antybiotyku jak dostał chemię. Miał czkawkę do eksperymentowała jak na królu zamiast skonsultować się z fachowcami a to była sepsa. Robią badania i patrzą tylko pod kontem nowotworowym a że pacjenta chodził 23 dni z zatorem płuc to już nie to interesowało tylko interesował Panią doktor czy ma zmiany nowotworowe. Diagnozy i wyniki badać ferowane przez telefon bez widzenia ich na oczy wręcz uśmiercanie pacjenta przez lekarza. Odradzam tego lekarza, prawdziwa doktor śmierć

Wspaniały lekarz i człowiek. Byłam zestresowana, pełna lęku przed badaniem, biopsją, diagnozą, wiadomo jak jest kiedy po raz pierwszy trafia się do onkologa... Pani Doktor zanim zleciła badania, wszystko mi wyjaśniła, uspokoiła i dodała otuchy. Tak rzadko miałam szczęście spotkać lekarza z podobnym podejściem do pacjenta. Bardzo się cieszę że trafiłam właśnie do doktor Stelmaszuk.