lekarz Małgorzata Szpila

Serdecznie polecam Panią Doktor! Już po pierwszej wizycie urzekł mnie Jej profesjonalizm. Czytelne opisanie problemu, metody leczenia i jego przebiegu. Wyjątkowe indywidualne podejście do pacjenta. Ogromne zrozumienie i cierpliwość. Efekt leczenia rewelacyjny po jego zakończeniu zaproponowano mi usunięcie kamienia i piaskowanie (tak czystych i gładkich zębów nie miałem po szczotkowaniu). Zostałem również poinstruowany jak powinienem dbać o uzębienie. A za pół roku z przyjemnością zgłoszę się na wizytę kontrolną. Kto ma wątpliwości proponuję przekonać się osobiście. Pozdrawiam Bartłomiej

Serdecznie polecam Panią Doktor!
Już po pierwszej wizycie urzekł mnie Jej profesjonalizm.
A za pół roku z przyjemnością zgłoszę się na wizytę kontrolną.
Kto ma wątpliwości proponuję przekonać się osobiście.
Pozdrawiam Bartłomiej

Najlepszy stomatolog!!! Bardzo dokładna, delikatna, często robi przerwy, dokładnie tłumaczy na czym będzie polegał zabieg. Przed pierwszą wizytą u pani doktor strach mnie paraliżował , ale szybciutko mnie uspokoiła

Bardzo profesjonalny lekarz, miła i fachowa obsługa. Kompetentne informacje. Bardzo dziękuję i polecam

Absolutnie polecam, w życiu nie miałem tak dobrego, uprzejmego i fachowego stomatologa. Dzięki Pani Małgorzacie leczenie zębów to przyjemność. Szkoda, że przez poprzednich dentystów-sadystów tak niewiele zostało mi ich do leczenia :)

Pani Małgorzata wkłada całe swoje serce do pracy którą wykonuję. Poświęca swój drogocenny czas; -przychodzi szybciej do pracy -nie wykorzystuje swojej przerwy w pracy - poświęca ją dla pacjentów, gdyż im współczuje. Oby więcej było takich lekarzy. Zdecydowanie POLECAM

-przychodzi szybciej do pracy
Oby więcej było takich lekarzy. Zdecydowanie POLECAM

ja jestem bardzo zadowolony z wizyty u pani doktor jest miła sympatyczna i zna się na tym co robi polecam

Dlaczego 5+ ?? Jedyna odpowiedzia jest abyscie przekonali sie sami. Polecam.

Dlaczego 5+ ?? Jedyna odpowiedzia jest abyscie przekonali sie sami. Polecam.

Absolutnie nie polecam. W życiu nie spotkałam tak niesympatycznego stomatologa. Ja rozumiem że może boleć, ale ona zmasakrowała mi dziąsła, usta przy zwykłym zabiegu ściągnięcia kamienia. Brak mi słów i kultura nie pozwala na opisanie moich odczuć.

Jestem bardzo niezadowolona z wizyty u "pani doktor". Jest nieuprzejma, niesympatyczna, pierwszy raz stomatolog w ten sposób zdjął mi kamień nazębny... Dziąsła po zabiegu pozostawiają wiele do życzenia (całe obolałe i czerwone), w dodatku krew znalazła się między każdym zębem. Nawet nie miałam możliwości wypłukiwać krwi z ust podczas zabiegu, nie podała nawet chusteczki do wycierania. Zdecydowanie odradzam.