lek. med. Małgorzata Szwajlek. med. Małgorzata Szwaj - zdjęcie profilowe

- 2000 – specjalizacja II st. w zakresie położnictwa i ginekologii

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE:

- Szpital Solec w Warszawie
- Centrum Medyczne Lux Med w Warszawie

Uprzejma, spokojna, rzeczowa pani doktor. Wyjaśniła wszystko, skierowała na dalsze badania, bez żadnego problemu.

Byłam u Pani Doktor na badaniu okresowym na NFZ . Moje wrażenie jest bardzo pozytywne. Lekarka uprzejma, skupiona, delikatnie pobrała cytologię i zbadała. Wypisała też skierowania na mammografię, usg piersi i usg transwaginalne. Szczerze polecam.

byłam u Pani doktor pierwszy raz, Pani Doktor to najlepszy ginekolog na jakiego trafiłam, byłam mile zaskoczona, pani Doktor bardzo mila, delikatna , cierpliwie odpowiadała na moje pytania, przedstawiła mi plan leczenia i wizyt, tak bardzo byłam zaskoczona jej podejściem, ze wielokrotnie zadawała te same pytania, gorąco polecam wszystkim kobietom

Moja Mama wiernie chodziła od kilku lat do tej pani doktor. Skarżyła się na bóle brzucha, zostały wykonane minimalne badania. Zignorowano objawy, mimo wywiadu rodzinnego ( rak). Po pół roku a i to u innej lekarki, okazało się że jest b duży guz. Mama rozpoczęła leczenie już mając 3/4 stopień zaawansowania choroby raka jajnika. Z kolei ja, jako córka i wnuczka kobiet chorych na raka, zgłosiłam się z prośbą o przepisanie badań. Nie przepisała- bo "limity NFZ".